10
  • dyra
    #10
    tehát akkor még van mit innoválni!
  • cateran
    #9
    -mar vannak, updateld magad
    -vannak, updateld magad
    -minek? appon at siman elerheto minden, de tegyuk fel nincs terero....akkor meg magadtol is latod milyen az idojaras...
    -nem mobilceg fejlesztes
    -detto
    -ez ugyan szemelyes tapasztalat, de meg nem lattam embert hasznalni..sem iPhonenal, sem semmi mas telefonnal...neha elszorakozom a Bixbyvel, de az sem tunne fel, ha nem lenne...
    -nem mobilceg fejlesztes (mar ha a fizikai reszre gondolsz)

    -ja, ez jogos
    -minek, ha jobb a teljesitmeny kisebb foigyasztas mellett? Amugy nem mobilceg fejlesztes
    -Egyszerubb? 1 ujj ranyomasanal mi lehet egyszerubb meg? Inkabb stabilabb es jobb, ugyanis ha nedves az ujjad vagy koszos vagy az erzekelo nedves vagy koszos, lofgasztsem olvas be....

    Hat a vege tenyleg elkepesztoen marginalis, plane, hogy pc-mobil osszekapcsolas mar most lehetseges bizontyos dolgokhoz...mondjuk valoban extrem korlatozott, szoval erre lehetne gyurni, csak epp a hasznossaga kerdojeles
  • dyra
    #8
    ne viccelj rahedli dolog mehet bele még, innovációra sok lehetőség van még most is

    -egészséggel kapcsolatos szenzorok
    -sporttal kapcsolatos szenzorok
    -esetleg időjárással kapcsolatos szenzorok
    -jobb kamera
    -jobb audió képességek
    -jobb személyi asszisztens
    -jobb összekapcsolás más okos eszközökkel

    A többi meg triviális
    -jobb teljesítmény kisebb fogyasztás mellett
    -jobb akkumulátor
    -egyszerűbb azonosítási metódusok

    Ezek meg már csak az én hülyeségeim
    -univerzális dokkolók (adott esetben PC kiváltása)
    -PC - Mobil összekapcsolás bizonyos munkamenethez
    -több mobil összekapcsolása bizonyos mérésekhez vagy média tartalmak elkészítéséhez

    Nem is folytatom. Bőven van még hova fejleszteni.




  • muerte2
    #7
    Kirin 980-at?
  • IXEMGabeo
    #6
    az nagy gaz...ide haladunk, ha mar egymasra sem figyelunk
  • Montanosz
    #5
    hát nekem nincs is androidos telom, egy sima telom van, meg van egy ebook olvasom mert könyvet sokat olvsok, fészbukot meg este megnézem melo után.
    Egyszer egyik ismerősömmel leültünk kávézni, aztán beszélgetés közben állandoan a teloját nyomogatta meg bambulta. Meguntam és elmentem. Nem vette észre annyira belemerült a bambulásba hogy kellett neki félora mig rájött hogy nem a mosdóba mentem :-D
  • CairoJack
    #3
    Lehet tényleg lesz egy "tepsi edition" amiben benne lesz a 10-12 GB RAM, de a normál méretűben biztos, hogy kevés lesz, max 6 GB. Ahogy az előttem szólók is mondták, a Samu (annak ellenére, hogy házon belül állítja elő a memóriát) mindig is fösvény volt a memória terén, emlékszem, már az S9 megjelenése napján bizonygatták a promótereik, hogy "elég lesz az". És tényleg, elégnek elég, de azért egy flaghip esetén az ember nem azt várná el, hogy "elég" legyen benne. Olyan ez, mint egy Ferrarit kiadni egy 120 lóerős motorral, aminek a csúcssebessége 150 Km/h. Hiszen elég az, 130 a sebhatár...

    Amúgy meg úgysem ér semmit az egész, ha 2-3 év után szoftveresen lelassítják a telókat, ugyan úgy dobhatod ki, mint egy 100 ezres vackot. Akkor meg minek költsön az ember flagshipre, ha semmivel sem tartósabb, mint egy átlagos, középkategóriás teló.
    A támogatása sem hosszabb (vagy nem sokkal, max 6 hónappal, de még így is bűn kevés).

    Amúgy ezen látszik jól, hogy elfogytak az ötletek, nem tudnak mit fejleszteni (félreértés ne essék, nekem sincs még csak tippem sem, hova lehetne még fejlődni - az összehajtható telefont baromságnak tartom, hologram még nincs, szóval...).

    Az S6/S7 vonal volt az, ami tényleg nagy újítást hozott, azóta csak apró ráncfelvarrás az összes S szériás teló. Sokan "innovációnak" tartják az alsó felső káva eltűnését, de ezt én nem tartom annak, mivel egyfelől ezt már évekkel ezelőtt meg lehetett volna lépni, másfelől annyit nem is hoz a konyhára, (és kisebbek se lettek a telók, csak a kijelző lett - számomra - fölöslegesen nagy). A gombok eltűnése meg olyan, hogy soha nem is lett volna szabad gombokat használni egy androidos telón. Sony/LG évek óta virtuális gombokat használ, ha másért nem is, ezért szerettem őket.

    Összességében nekem nagyon új jön le a dolog, hogy "jön a 10. évforduló, emiatt nagyon kéne durrantani, de semmi olyant nem tudunk, amit más már ne adott volna ki akár évekkel korábban, akkor menjünk bele a számháborúba." És persze jó Samsungosan ez is csak a legnagyobb S10-re lesz igaz, a két másik S10 lefogadom, hogy egy 100 rugós kínai teló tudását örökli majd meg. Természetesen 3-szoros áron.
  • takysoft
    #2
    "a Galaxy S10 akár 12 GB memóriát is kaphat"
    Ugyan már, ez nem egy Oneplus...
    A Samsung mindig spórolt a memóriával. Most a legmemóriaszegényebb telefonjai vannak. Még a Galaxy S9-ben is csak 4gb van, pedig az már egy 50 ezres Xiaomi telefon esetén is alapfelszereltség.
    Nem lesz benne 12gb :D
    Esetleg 6.... mert 4-gyel már kezd NAGYON ciki lenni flasghip telefont kiadni.
  • Sir Cryalot
    #1
    Talán ott kezdődhetne az sg portálosodása, hogyha nem finomkodva lenne hozzáállva az e-péniszezéshez hanem az okait fejtegetve lehetne mutogatni a prohardver.hu-ra hogy na igen, ott nyakló nélkül nyomják a brutális/ izmos /sokincses antutut. Annyit segítek hogy annak kulturális okai vannak hogy a samsung miért ilyen.