6
  • wraithLord
    #6
    Nem hasonlítottam hozzá, hanem elolvastam a cikket, és arra reagáltam.
  • asgh
    #5
    Az Apple TV és a Fire TV Stick teljesen különböző termékkategória. Kb. mintha egy játékkonzolt hasnolítanál egy mp3 lejátszóhoz azon az alapon, hogy a játékkonzolon is lehet zenét hallgatni.
    Az Apple TV az asztali médialejátszók között határozottan olcsónak számít.

    Szal ez nem arról szól, hogy az apple cucca drága az amazoné meg olcsó, hanem hogy az apple-nek jelenleg egyáltalán nincs dedikált eszköze a leendő tv streaming szolgáltatásához, ezért piacra dobnak egyet.
  • M2 #4
    Lehet az eszköz olcsó lesz, de csak azért, hogy aztán szarrá keressék magukat az előfizetéseken. Szóval túl nyitott eszközre senki se számítson! Az Apple streameket fogja majd a cucc, azt annyi!
  • wraithLord
    #3
    Ha egy Macbook töltő+kábel (az USB Type-C-s) többe kerül (22k+6k huf), mint másnál a stream eszköz (Amazon Fire TV Stick 4K 39 eur, ami kb. 13k huf), akkor elég nehéz elhinni, hogy olyan olcsón fogják adni, hogy az fel tudja venni a versenyt a többiekkel. Ne már, hogy olcsóbb lesz a stick-jük, mint a töltőjük... vagy 2x annyiba fog kerülni a stick, mint egy 2 méteres Apple USB-Type C kábel... :D
    Másfelől pedig már így is olcsó :D, Apple léptékben 199 eur (64k) semmiség.
  • fonak
    #2
  • etniez
    #1
    Az Apple soha nem dolgozik olcsó dolgokon.