7
  • kvp
    #7
    Nem realis. Az elso altalanos reklam letiltas utan kb. ez a szoveg fogadna az embereket a facebook login-nal: "A facebook hasznalatahoz kerjuk lepjen be egy olyan eszkozon ahol az oldal engedelyezve van." es egy par link konkurens termekekre.
  • bPatrik0521
    #6
    ja. ez az egész talán lehet hogy esetleg lehetséges. vagy nem
  • BrockSamson
    #5
    Ebben csak az a vicces, hogy az esetek tulnyomo tobbsegeben a cegeknek az adatokat nem kell lopni, mert az ugyfelek maguktol atadjak nekik...
  • Alexease
    #4
    Es az mar "mellekes" info, hogy nehany eve azon gondolkodtak (dolgoznak?!), hogy a kizarolagos sajat bongeszujukben (csak azt lehessen hasznalni, mert biztonsagos:), letiltanak minden hirdetesi lehetoseget (biztonsag:P), es majd csak a sajat hirdetes kezelo "cegukon" keresztul lehet majd Apple termekeken hirdetni:D
    Csak ezelott, meg jol fel kell turbozni a sajat adathalaszatukat, minnel jobb hirdeteseket tudjanak jo dragan tovabb adni:D
  • Sequoyah
    #3
    Pedig ezek kozul a hacker az aki realisztikusan, mar akar holnap komoly kart okozhat neked...
  • CairoJack
    #2
    Adathalász cég az Apple is, plusz még szívatja is a felhasználókat.
    Szerk: amúgy én nem féltem az adataimat egy hackertől, de akitől féltem (állam bá... mindegy melyik államé) azok minden platformon hozzáférnek az adatokhoz.
    Orwell 1984...
    Utoljára szerkesztette: CairoJack, 2018.11.22. 02:19:18
  • Sequoyah
    #1
    Vegul is jogos. Az Apple csak talan lopja el az adatainkat, mig a Google/Facebook/Amazon/Twitter stb biztosan.