583
Battlefield V

SG.hu Discord
  • Darkman86
    #15
    Köszi, ezt láttam én is korábban, mondjuk a Practice range helyett igazán jöhetne egy normális pálya, na de mindegy. :D
  • gstup
    #14
    Köszi Borg.
  • gstup
    #13
    Hamarosan 1-et még biztos kapunk.Panzerstorm. Itt egy gyors összefoglalás hogy milyen újdonságok lesznek az elkövetkező hónapokban. Valóban lehetne több térkép,de azért lesznek még újdonságok.
  • Darkman86
    #12
    Béta után nekem is pozitív csalódás, mint az előttem szóló én is látom, hogy hallgattak a játékosokra, remélem ez így lesz a továbbiakban is. Egyedül ez a 8 darab multiplayer map ami szúrja a szemem. Én úgy döntötem, hogy adok még egy esélyt a Dice-nak, ugyhogy bár kulcsos oldalon, de előrendeltem a játékot.
  • gstup
    #11
    Számomra eddig pár órás játék után,hatalmas pozitív csalódás. Ha valaki szeretne squadban tolni pár casual meccset csak szóljon. :)
  • Borg
    #10
    Új nvidia driver + jön az RTX patch Originben is
  • Borg
    #9
    Jackfrags pro tips
  • N1ggA
    #8
    Conquest

    Utoljára szerkesztette: N1ggA, 2018.11.11. 00:48:52
  • N1ggA
    #7
    minek írsz ide feleslegesen?
  • Borg
    #6
    Computerbase grafikai teszt

    PCGH grafikai teszt
  • zebrock
    #5
    Üdv.!
  • Bogdogege
    #4
    szerintem is tök felesleges volt
  • Borg
    #3
    Minden játéknak van saját topikja, főleg egy ilyen kaliberűnek. Hogy te mit gondolsz a játékról, az ebből a szempontból nem számít. Deal with it.
  • toza #2
    de a bf1 topikban nincs mirol beszelni mert bf1 halott,es most bfv is az lesz 5 honap mulva ,es akkor minek neki sajat topik feleslegesen?!
  • Borg
    #1
    Zavarta már az OCD-met, hogy a BF1 topikjában kell beszélni erről, holott már meg is jelent lényegében a játék.

    Szóval itt a saját a topikja, ezzel az ütős kis Official Launch Trailerrel: