4
  • Sequoyah
    #4
    Hat oszinten nekem felhasznalokent valoban abszolut nem hianyzik az 5G. Reg volt mar az, hogy a net sebessege miatt panaszkodtam volna, a 4G teljesen kiszolgal minden teren, meg HD Youtube videokat is tudok nezni problema nelkul.

    5G maximum akkor lehet relevans, ha le akarom cserelni az otthoni haztartasi vonalas netet is drotnelkulire, de ahhoz meg nem iPhone kell, hanem egy dedikalt 5G modem.
  • CairoJack
    #3
    Apple mércével mérve gyorsan reagálna, az 5G-nek még legalább 3 évig nem lesz igazi relevanciája.
  • takysoft
    #2
    Mint azt már több 5G-s hír alatt is részleteztem.... az 5G nem a felhasználóknak fontos, hanem a telefonközpontoknak.
    Sokkal olcsóbb technológia, ami sokkal több eszközt képes kezelni, és gyorsabb az elérési ideje is.

    De ennek előnyeit Te nem fogod érezni. a 4G se lassú. Amilyen internetárak ma vannak, amúgy sem fogod olyasmire használni... torrentezni meg ilyenek.

    Amire olcsóbb lesz az 5G miatt, amúgy is minden telefon 5G-s lesz.

    a 3G legnagyobb előnye a felhasználók számára a szélessáv volt.
    a 4G legnagyobb előnye a 800mhz-es sáv, ergo internet az erdő közepén.

    az 5G-nek konkrétan nincs előnye a felhasználók számára. legalább is olyan, ami miatt neked most váltani lenne érdemes, olyan nincs.
    Ráér az Apple...

    Emellett ezt bele kell tenni az SoC-be. Lehet, hogy sebességben a QualComm egy generációban az Apple mögött van, de technológiában általában előtte jár picit.

    Egyszerűen csak nincs kész az apple 5G modeme még...
    Utoljára szerkesztette: takysoft, 2018.11.07. 12:29:06
  • M2 #1
    Jajj, de unalmas lesz!
    Jönnek majd megint az androidnácik, akik szerint mindenki hülye, aki nem 5G-s telefont vesz...