13
  • subotal
    #13
    Nem értem miért szoktak rá erre a kamerarángatásra, engem borzasztóan irritál!
  • DrSoong
    #12
    Venom szintet hozza a film, nekem az okozott fejfájást!
  • Kelta
    #11
    nyilván, de ebben a filmben az alapszitu a marhaság..teljesen valószínűtlen történésekre alapoz
  • NEXUS6
    #10
    Pont előtte néztem a Bourne Legacyt. Az se egy hűdejó film, sok tekintetben hajaz is erre, de azt legalább meg tudtam nézni.

    Az a helyzet, hogy szerintem tök baromság az alapsztori. Nem ugyan az a csapat csinálja a hekker/troll támadást, akik aztán kommandóznak ezerrel, ilyen ember nincsés nem is kell, mert ua kiváló szinten nem érthet egy ember, vagy egy csapat mindenhez.
  • Zombee
    #9
    Attól, hogy valami jobb, mint egy új Bruce Willis film, még nem jelenti azt, hogy nem szar. Willis-szel sajnos nem tesszük túl magasra a lécet mostanában.
  • Kelta
    #8
    A film nem lenne rossz, hiszen az akciók a harcok fenomenálisak, ezt el kell ismerni, de a sztori rengeteg sebből vérzik, és logikai bakikat se kerüli el..
    A leírás alapból téves..nem eltűnt robbanóanyagról van szó, hanem egy erős sugárzó anyagról amiből nagyon durva piszkos bombát lehet készíteni
    de az egész akció csak egy csapda helyzet lenne, de alapból annyira túlbonyolított, és képtelenség, hogy ez húzza le a filmet
    Mert a többi nagyon jó, Mark jól hozza a pszichopatát, aki épp a "jó" oldalon áll..mert oda került, és ez a csapat nem egy aggódó emberek gyülekezete, az biztos.
    Egyértelmű hogy egy újabb Bourke trilógiát akartak belőle..de szerintem ez kevés lesz a folytatáshoz.
  • Montanosz
    #7
    az akcio tényleg jó meg Lauren Cohan , azért kicsit lehuzta a cikk iroja, bátran nézhető, willis uj filmje példa a közelébe sem ér
  • NEXUS6
    #6
    Félig néztem meg. Nagyon xar zs kat filmeket is tudok élvezni, de ez egyszerűen nem éri meg az időt.
    Wahlbergről mindig a Pancser Police-ben nyújtott alakítása ugrott be, tök azt a figurát hozta és itt is néha annyira cikik voltak a szövegek.
  • Ender Wiggin #5
    nagyon rossz film. rövid, összecsapott, karakterépítés, háttér nélkül, teljesen képtelen fordulatokkal. marky mark meg szimplán idegesítő.
  • grebber
    #4
    Akkor alig várom ,biztos megint egy jó akciófilm.
  • GabeE3e
    #3
    Nem kamerásan kellett volna megnézni lol :)
  • nlght
    #2
    És hol van Eminem, a folytatás már nélküle készült el? :D
  • petrov144
    #1
    Legalább utal a poszter mi várható a filmben, elmosódottság