75
Skull and Bones PC játék
  • vsly
    #75
    Küldtem barátfelkérést MrSly78 Néven;)
  • Califa
    #74
    Szia nem csak erődök dobják !!!! World event összes hajója szerintem !
  • barmi
    #73
    Szia! Torsion springet szeretnék gyűjteni az egyik hajó építéséhez, de csak néhány erőd adja rewardként ha sikerül megcsinálnod. Most 8-as stintű a hajóm, a legkisebb erőd 7-es, de durva túlerőben vannak és hamar elvérzek egyedül. Sok a torony és hamar szétkapnak
  • JonasSandor
    #72
    Nagyon nem pgo is 67%-kot dobott rá.
  • shaba23 #71
    shaba23 néven játszom, ha esetleg valaki csapatozna. Még nem adtam fel a reményt, hogy jó lesz ez :)
  • PiszkosFred
    #70
    Neztem, de olyan Sea Dogs (es kismillio spinoff verzioja) utanerzesnek tunt elsore. Kivansaglistan mindenesetre ott van.
  • MarkBlade
    #68
    Inkább nézd meg ezt Caribbean Legend. Klaszikus forma több tartalom..
  • JonasSandor
    #68
    Hát ezt is megértük végre mindenkinek elérhető lett.
  • shaba23 #67
    Ha megvan a kingpin rang, akkor azt is tudod folytatni. Most lettem Kingpin 4. Kaptam még egy healer ágyút :D
  • shaba23 #66
    Kingpin lettem, ennek örömére adott a játék egy 98as Repair Bombard III.-at :D Ez lehetett volna a legmagasabb szintű fegyverem, de healer cucc, mer jóvan az úgy...
    Ja és ha kimész a térkép széléről, akkor fellázad a legénység, megölnek és bukod a cuccot, mert hiába van ott a roncs, nem lehet felszedni
    Utoljára szerkesztette: shaba23, 2024.02.15. 16:38:02
  • shaba23 #65
    Volt 10 évük a tartalomra
    Gondolom több értelme van így lvl9-en, ha van csapat, de csak elvétve találkozni másokkal. most épp egy lvl7es questet csinálnék (plunder), de az öbölben, ahol támadni kéne van 8db lvl7-8as hajó + a két torony. Ezeket még levertem halál nélkül, bár a hull damage miatt a fele"hp" már nem töltött vissza. Meglett az első láda, erre jött egyszerre 5db lvl8as hajó, amiből 3 a páncélozott fajta volt, és persze az összes tudott bombázni, szóval szinte folyamatosan a piros körökben voltam...
    Arról nem beszélbe, hogy folyamatosan ugrál fel a death Mark Expired ablak, ami kurva idegesítő, valamint egy percre sem lehet magára hagyni a hajót, mert az a minimum, hogy szépen visszafordul, de esélyesebb, hogy valami szétlövi.
    Ja és questekhez nem találsz ám 1-1 hajót, hanem folyamatosan 4-5 van egy csoportba+ segítséget kérnek és még jön 2-3 :)
    Meg harc közben a nyakadba popol valami a semmiből. + szembeszél, bármerre mész :D
    Utoljára szerkesztette: shaba23, 2024.02.15. 16:20:11
  • PiszkosFred
    #64
    Sajnalattal olvasom. A betak utan gondoltam ra, hogy csak kellene adni neki egy eselyt, mert szeretem a mufajt es a kalozos settingst, de akkor jobb, ha var vele az ember meg egy jo ideig, hatha feltoltik tartalommal.
  • shaba23 #63
    Ma van a 3. napja, hogy élesben játszom és kb ennyi elég is volt. Maga a játék még csak-csak bejön, de egyszerűen nincs mit csinálni benne. Mostanra untam meg azokat a lehetőségeket, amit nyújtani tud. :(
  • JonasSandor
    #62
    Ja úgy már megéri, hát ha veszel is jó mélyen zsebbenyúlós lesz.
  • hawkie22
    #61
    Ha ezt a választ nekem szántad, akkor a válaszom az, hogy nem lesz asztali PC-m, maradok a gamer laptopnál, mert rengeteget vagyok úton, több napokat meló miatt és olyankor mindig a lapost viszem magammal, arra a pár napra, amikor otthon vagyok, meg felesleges asztali PC, elég a gamer laptop, van mellette még PS5, szóval van mivel elfoglalnom magam. :D
  • JonasSandor
    #60
    Ja értem, hát ezzel a cserével várnék vele, asztaliba vegyél majd ha veszel azt tudod bővítgetni is ha jó gépházat veszel 41 centis vga hosszal.
  • hawkie22
    #59
    Pontosan
  • PiszkosFred
    #57
    Gondolom ez lesz az, ami az alairasaban szerepel: "Acer Predator Helios 700, i9-9980HK, 32GB RAM, NVidia GeForce RTX 2070 8GB, 2TB SSD, 1TB HDD, Win 10 "
  • JonasSandor
    #57
    Adatlapodon nincs rajta.
  • hawkie22
    #56
    Ott van az aláírásban. :) Jó, mondjuk már 4,5 éves a lapos, szóval ideje lenne váltani, de az az igazság, hogy a kihúzható billentyüzet az egy igencsak baba feature és így a hütés is sokkal jobb lesz, mivel felülröl is szív be levegöt a venti, nem csak alulról.
    Utoljára szerkesztette: hawkie22, 2024.02.12. 03:40:37
  • JonasSandor
    #55
    Mi van abba a laposba?
  • hawkie22
    #54
    Na ez egy jó kérdés. Nekem nem olyan rossz a gaming laptopom, elég fasza a hütés is, de ezen kívül még extra laptophütöt is használok, de úgy felpörgeti a graf-kártyámat, hogy ihaj. Pedig nem is ultrán futtatom. Még a RDR2 vagy a GTA5 se pörgette fel ennyire, szóval számomra elég ramaty az optimalizáció.
  • Orbancapitan
    #53
    akkor a close beta óta nem változott semmi such a shame.................mert voltam de üresnek éreztem ahogy írtátok is
  • PiszkosFred
    #49
    Futassal nem volt egyelore gondom, varosban persze ingazik az fps a sok npc meg jatekos miatt, de nem veszes. Egeszen reszletgazdag a varos es egy-egy helyszin vagy hajo, de keves az interakcio a vilagban, igy aztan par perc mulva mar nem erdekel a kornyezet, foleg ugy, hogy hetekig ugyanaz a par kaloz enekel egy tabortuznel, vagy ugyanugy futkaroznak a joszagok mindenfele.

    Nem tudom mi lesz a sorsa, jo lenne, ha a kezdeti tutorial idoszak utan az endgame vagy az odaig vezeto ut izgalmasabb lenne, kivancsi leszek a beszamolokra, hogy milyen kontent var meg a jatekosra. A hetvegen meg adok neki par oracskat, hatha meglep, de a premiert szerintem en most kihagyom.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2024.02.10. 12:03:12
  • JonasSandor
    #51
    Optimalizáció milyen? Minimum gépigénye eléggé röhelyesen alacsony, egy 12 éves hardverrel.
  • TomStorm
    #50
    De még ha egy új,kisebb kiadó készítette volna és adnák olcsón még azt mondanám esetleg.
    De egy ekkora cég és felsorolják összes studiójukat intróban ehez a szarhoz már bocsánat! hát eléggé szégyenletes
  • TomStorm
    #49
    Nem kicsit fapados ahogy írtad.Ez egy nagyon gyenge próbálkozás.30ezerért,hagyjuk már..
  • PiszkosFred
    #48
    Hat nem mervado az elso 1-2 ora es a bevezeto kezdo terulet, de valahogy ketlem, hogy ha jobban ki is nyilik a vilag kesobb, akkor ad valami extrat ezen kivul, amit mar lattam. Vagyis harc, xp, loot, vissza kikoto, eladsz, faszazod hajot es felszerelest, kuldetest felveszed aztan goto 10.
  • JonasSandor
    #47
    Akkor egyenlőre ez a 10 év kárbaveszett.
  • hawkie22
    #46
    Igen, én is ezt érzem, mész, hajózol, lösz, aztán vagy te vagy az erösebb vagy a másik. Egyelöre még nem látom a potenciált benne. Gyakorlatilag egy az egyben az AC Black Flag hajós része, semmi más. De én is csak 2-3 órát tettem bele eddig.
  • PiszkosFred
    #44
    Par orat probaltam, tutorial utan elso egy-ket bevezeto kuldetes nemi 1-2-3 szintu hajok elleni harccal. Jol szorakoztam, de valahogy olyan fapados az egesz.
  • JonasSandor
    #44
    Milyen lett a nyílt béta?
  • Norbertboy
    #43
    Most nem mindegy hol kell kalózkodni?
  • AnuluWork #42
    Ha ez a Karib-tenger lenne, esküszöm adnék neki egy esélyt az indulásnál, de így max. ha leértékelték.
  • AnuluWork #41
    Nézte vki ezt a remekművet a closed bétában?
  • JonasSandor
    #40
    Zárt béta megy. Most tolja valaki németűl.
  • Marsszonda
    #39
    Hopsz,beta meghivot kaptam :D
  • JonasSandor
    #38
    Kurva nagy bukás lesz.
  • AnuluWork #37
    Ez így qurva unalmasnak tűnik. De látom, van majmunk, vagy mi a szar volt mellettünk, remek ruháink lehetnek, trendi, Watch Dogs 2 szintű outfitje van a lámpás embernek is, és a hajók úgy fékeznek és gyorsulnak, hogy csak nézek. Esküszöm, első blikkre (áh, nem, sokadikra is), a Pirates of the Burning Seaben is több feeling volt, mint ebben valaha lesz!
  • 0Fritz
    #36
    Állítólag jelenleg a több évnyi fejlesztés után is kevesebb tartalom van ebben, mint a Black Flag játékmenetének hajózós részében.