10
  • Tetsuo
    #10
    Az már egy ideje.
  • ugh
    #9
    A hulyeseg, ostobasag, konzumidiotizmus.
  • dyra
    #8
    én nem vagyok fiatal de vagy 5 éve vagy régebben töröltem magam. Ciki használni.
  • Tetsuo
    #7
    Most mi a menő?
  • Palinko
    #6
    Nem igaz mert messangerben is úgy van néha hogy az elmúlt 4 beszélgetés, majd reklám majd a régebbi beszélgetések :D Lehet nem pont 4 de most így ennyi ugrott be, néha tényleg semmi reklám. Ha sokan így használják a végén majd sávban futnak a reklámok vagy a beszélgetés közepébe spameli be egy bot :D
  • Tinman #5
    Facebook, az a nulla hulladék nem halt ki a MyVip és Iwiw-féle szarokkal? Jó, hogy mindjárt nem IRC bazdmeg :-D

    De most tényleg vannak még olyan birkák, akik oda tosszák fel a nyaralásukat, meg az új verdát? Ne már gyerekek 2018 vége felé járunk :-D

    /kamu profilon van a kezdetek óta, hogy tudjak kommentelni olyan maradi helyekre, ahol nincs más komment motor, majd csak kihalnak az ilyen ősmamutok is
  • csicso82
    #4
    A Facebook szerintem elpusztíthatatlan, kapcsolattartásra a legjobb:
    1. mindenki fent van
    2. mindenkinek van okostelefonja
    3. az előző kettőből következik: mindenkivel lehet kommunikálni

    Erre jobb nincs, persze a messenger-t lehet használni az elbaszott lájkolás, üzenőfal nézegetés nélküli is.
    Persze ez a Facebook üzemeltetőinek nem jó, mert ez kb. olyan mint ha csak azért mennél be egy áruházba hogy a sorok közötti ingyen kaját megedd és a kitett ingyenes XBOX géppel játsz aztán hazamenj vásárlás nélkül.

    Pedig ez vár a Facebook-ra.
  • duke
    #3
    Ja ez hircsatorna meglepo, azt hittem a fosbukon az idiotak mutogatjak a segguket egymasnak. Kepzelem milyen hirek lehetnek ezek, biztos a kovetkezo segg mutogatast hiresztelik. :)
  • Mentol
    #2
    Hírcsatornaként??? Fúvazzeg! Isten ments az ilyen híreken nevelkedettektől.
  • end3
    #1
    "már csak hírcsatornaként" - Ühüm.., az még jobb.