13
  • Kissssss0 #13
    legtöbbször a hányinger kerülget az OW videóktól, már nem azért mert néha trágárul beszélnek... ez még hagyján, sokkal inkább azért mert vagy semmi tapasztalata nincs a kritikusnak az adott játékról vagy mert lövésük sincsen hogy éppen miről szól az adott játéknak a műfaja.

    szerencsére most sikerült értelmes videót összehozniuk mert ez a játék tényleg egy... hát hogy is mondjam nem egy katasztrófa de a közelébe sincs a jó játékok szintjéhez, talán a frankenstein lenne a legjobb név amit rá lehetne mondani, sok mindent bele akartak préselni a programba de a végén csak egy nagy katyvaszt kaptunk.

    még szerencse hogy nem adtam pénzt ki erre.
  • Tinman #12
    Ez az... más több napos munkája alá idekúrsz kommentár és mindenféle fing nélkül egy hót' idegen videót, majd ha szóvá teszik, még el is vagy keveredve. Eszemfaszomegáll.
  • Tinman #11
    Eddig hányszor basztak ki innen a tróger stílusod miatt?

    Felvázolom, bár kétlem, hogy megértenéd, mert fingod sincs a gamingről.

    1. Fent található egy nagyon jó, nagyon korrektül megírt cikk. Arra reagálj baszod, ne más szarát maszatold ide.
    2. Ha nincs véleményed kussolj. A más véleménye, az továbbra se a te véleményed.
    3. A játékot nem toltad, nem ismered, csak majmolsz másokat.

    A pofán vágásos dumádon meg gondolkodj el, nem az óvodában vagy te szerencsétlen.
  • NEXUS6
    #10
    Nyilván.
  • molnibalage83
    #9
    Tinman hisztizik. Én kommentár nélkül linkeltem egy videót...
  • NEXUS6
    #8
    Monnyuk szerintem az OW-nek elég lényeglátó értékelései vannak. Nem mindenben egyezik a véleményem velük, de mindig lényeges szempontokat szoktak kiemelni. Amúgy ahogy látom az SG cikk is rengeteg mindenben hajaz a videóra. Pl. kidolgozatlanság, félkész jelleg.

    Szóval, amit molni belinkelt az kb ua, csak mozgás közben is mutatja a játékot.
    Nem értem mit is kell ezen most akkor hisztizni.
  • molnibalage83
    #7
    Nem vagyok bérenc. Ha előttem állnál, akkor ezért a stílusért már pofánvágtalak volna.
    Ki vagy te, hogy itt megszabod, hogy mit lehet posztolni és mit nem...?
  • Tinman #6
    Te ilyen fizetett OW bérenc vagy? Erre itt fogadjunk, hogy nincs igény.

    A saját véleményed posztold, ha van, ne más tollával próbálkozz.
  • molnibalage83
    #5
    Szomorú, amikor valaki nem érti meg, hogy másodvéleményként van linkelve, mert nem mindenki ismeri a csatornát. Tudod, ha csendben maradtál volna...

    Én nem toltam. Csak azt láttam, hogy mindenhol kiadás előtt zúdult a reklám, hogy ezt vedd meg. Aztán kiadták és ez lett. Csak, hogy mindenki legyen óvatos...
  • Tinman #4
    Az tök jó, hogy mind a ketten toltátok.
  • Rage47
    #3
    én is ezt linkeltem volna be, mert megegyezik a véleményünk :D
  • Tinman #2
    Szomorú, amikor nincs valakinek saját véleménye, hanem másokét linkelgeti :-(
  • molnibalage83
    #1

    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2018.09.02. 09:53:51