8
  • professional
    #1
    Már rég nem arról szól amiről kellene...
  • Voltan
    #2
    Őszintén? Ez a sorozat már pár éve kifújt.

    Az első jópár évad egészen zseniális volt, a geekekkel, a kameókkal, meg a kultúrális utalások tömkelegével, telitalálat karakterek, egyedi hangvétel, tíz pont.

    Aztán lassacskán ezek a spéci dolgok kezdtek megfakulni, kikopni, eltűnni. És aztán lassan olyanná vált, mint bármelyik másik sitcom, és az már ide kevés volt nagyon szerintem.

    Pár éve nem követem már, nem tudom, jobb lett-e azóta, de kétlem. Szóval szerintem ez egy időszerű döntés volt már.
  • Tinman #4
  • Tinman #5
    Minden részét láttam.

    Természetesen(?) nem lett jobb. Sőt, sokkal rosszabb lett. Pontosan ugyan az történt ezzel is, mint a The Simpsons-al. Egyre inkább meg akart felelni az LMBTQ és PC-féle kényszeres, görcsös baromságoknak, miközben a TBBT átment Jóbarátokba.

    A mélyrepülés pontosan akkor kezdődött el, amikor egyre inkább kezdték a háttérbe tolni Sheldon savant/autista karakterének jellemzőit, amikor a tudomány és az IT történéseire már elfelejtettek reagálni és amikor túltolták durván a "csajokpasikpárkapcsolati" szarságokat.

    Egy undorító n+1. retekhalom lett belelő, egy herélt kappan!
  • Voltan
    #6
    A kappant már nem nagyon lehet még egyszer kiherélni, de értelek, és egyetértek :)
  • Tinman #7
    Hát pont ez a lényeg :-D

    Akkor herélték ki először, amikor kezdték elhagyni a geek témát és akkor herélték ki újra, amikor átment Jóbarátokba.
  • Voltan
    #8
    Értem :D Agreed.