10
  • NEXUS6
    #10
    Ó, hát volt már ilyesmi.
  • duke
    #9
    Hat a kep alapjan, nem tudom, hogy fogjak ezt beleintegralni a processzorba.
    Utoljára szerkesztette: duke, 2018.08.17. 21:50:09
  • NEXUS6
    #8
    Bocs, igen, rosszul írtam. A CPU (i5 7600) 630-as integrált GPU-t használtam. :)

    Minden esetre kíváncsian várom mi lesz az nvidia RTX-szel? Gyak akkor minden játékot újra kell írni ray-trace enginnel? Persze mindenki erre várt már 30 éve, de mit szól hozzá a játékipar?
  • Tinman #7
    Erre mérget ne vegyél. November-december esélyes. De nekem IGP-vel a jövő tavasz se probléma, van bőven kiváló játék, ami remekül fut IGP-n.

    According to a leaked email between a retailer and Nvidia partner obtained by YouTuber Gamer Meld, Nvidia’s new graphics cards will be coming in month-long waves starting on August 30:

    August 30: Nvidia GeForce GTX 1180
    September 30: Nvidia GeForce GTX 1170 and something called the GTX 1180+
    October 30: Nvidia GeForce GTX 1160


    Utoljára szerkesztette: Tinman, 2018.08.17. 12:45:01
  • Kissssss0 #6
    nagy kár hogy nem sikerült működésre bírnia...
  • takysoft
    #5
    az megvan, hogy idén azok a kártyák még nem jönnek, ugye? :D
  • takysoft
    #4
    Egy ideig egész jól fejlődött a dolog. Aztán sajnos lett egy új elnök-vezérigazgatója a cégnek... valamikor a 3. generáció felé.
    Na azóta nem fejlődött semmit az Intel grafikai chipek ereje... vagyis hát messze nem annyit, mint kéne.

    Most meg az AMD-től licencelik a vega chipeket, szóval szarban a haza....
    Remélem összekapják magukat, bár őszintén szólva az Intel - AMD összefogásnak örülök is :)
  • Tinman #3
    Pont ott tartok, hogy gépet fejlesztettem, várok az új nVidia karikra, a 1070-et eladtam már, 8700k prociban levő IGP-vel tolom. UHD 630-as Intel IGP.

    Nyilván nem ez váltja meg a világot, de pl. Blackguards-ot tolom rajta, kis kompromisszumokkal még a 60 frém is megvan, a Hearthstone napi szinten pörög rajta nyilván maxon, a Neon Drive-nál kulcsfontosságú a 60 FPS és a V-sync és az is okés vele. FHD és 2k filmek is pörögnek rajta, meg se érzi természetesen.

    Korábban is volt már IGP-s tapasztalatom, akkor is ilyen kivárás miatt, de akkor is teljesen frankón elvoltam vele.
  • takysoft
    #2
    Próbálkozások eddig is voltak, nem is egy :D

    Például ez is
  • NEXUS6
    #1
    Amikor behalt a 1070-es karim, kipróbáltam az alaplapi integrált intel GPU-t. Persze közelébe se jött egy komolyabb kártyának, de minimál szinten a játékok működtek rajta. Kifejezetten pozitív csalódás volt, sikerült túlélni azt az időszakot, amíg megkaptam a cserekarit.
    Én drukkolok nekik, bár nem tudom, hogy tudnak-e igazán komoly dolgot is letenni végül az asztalra.