10
  • wraithLord
    #10
    Ez nem szimplán egy - mittudomén, Uwe Boll-szerű - baromság, hanem van benne jó adag kritika, görbetükör, szarkazmus stb. a világ felé. Tehát akar valamit mondani, még ha a mondanivalója nem is túlzottan optimista, és mindezt elég fura humorral is teszi.

    Legalábbis az első része ilyen volt. Hogy ez mi lesz, azt nem tudom. Szerintem nem kellett volna folytatni, de majd kiderül, ha kijön a film.
  • Zombee
    #9
    Mindig is csodálattal néztem azokra az emberekre, akiknek ennyire szar élete van, és mégis büszkén élik azt a többi ember előtt. Ha már rossz az életed, és szülő anyád sem szeret, legalább ne vedd ennyire komolyan a világot! Neked is jobb lesz átvészelni a hátralévő éveket.
    Az első rész is remek volt, ahogy hülyére vette azt a hülye Holdon tanyázó nácis konteót, poén volt, hogy a Holdra menekült németek megrekedtek kb. a háború utáni színvonalukon. A költségvetéshez képest látványos is volt, és nem nagyobb faszság, mint földi komputervírussal idegeneket fertőzni.
  • morguldae
    #8
    Jöjjön! Várjuk!
  • adler741
    #7
  • Wowbagger78
    #6
    Neked pedig megmarad a https://port.hu/adatlap/film/tv/sult-zold-paradicsom-fried-green-tomatoes/movie-2253
  • zetortraktor
    #5
    Gondolom, az ilyen kátránynak is megvan a maga közönsége, mindenkinek más az igényszintje, szóval csak hajrá, legyen minél színesebb a választék.
  • Macropus Rufus
    #4
    várós. Az első rész sem volt rossz. :)
  • jkedzs
    #3
    \°°
  • Gauge
    #2
    Fuck YEAH!
  • BaliBoy
    #1
    OH MY FUCKING GOD!