16
1534075178.png
  • grebber
    #16
    Ismét belekúrták egy bundleba:

    Humble Nacon Publisher Bundle
  • Szabi #15
    Ennyiért ellehet vele lenni, de nevetségesen gagyi szegény játék, az autólista nagyon soványka.. japán rally aztán nincs Subaru.. ehhh... :-(
  • Szabi #14
  • grebber
    #13
    És bundlezva is lett

    Fanatical Reaper Bundle 3

    V-Rally 4 ott is van a bundleba
  • grebber
    #12
    Még mindig arany áron van de hátha valakit érdekel

    12,49€ (49.99 -75% =12.49)

    Ezt a V-Rally 4-et nem tudom hova tenni... WRC 4-5-6-7-ből sokkal több fogyott mint a V-Rally ból ,de amíg amazoknak már "csak" 40 euro az alapáruk és kapják rá a 80-85%-os offot + bundlezva is volt némelyik addig ez a V-Rally még mindig arany áron van..
    + érdekes ,hogy humblen a choice-al is drágább mint amit steamen kapott offot
    Mindegy várjuk tovább egyszer majd csak annak is elengedik a kezét....
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2020.04.27. 21:11:50
  • Finkoo
    #11
    Van valakinek valami jó gamepad beállítása pc-re?
    Na ez az a játék, amire nem teszem fel a kormányt... :D
  • sertrex
    #10
    Szerintem jobb, mint a WRC 7. Az irányítás jónak mondható. A grafikával sincs baj. Még az FFB is elfogadható. Úgy általánosságban tetszik.
  • Timbu
    #9
    Azért ha megnézed, a KT három WRC rész alatt eljutott oda, ahol a Milestone sohasem járt. Pedig nekik papíron jópár év tapasztalatuk van. Még nem tökéletes amit csinálnak, de az olaszokkal szemben legalább látható a fejlődés és a WRC 7 sokkal élvezetesebb lett bármelyik korábbi WRC játéknál.
    Utoljára szerkesztette: Timbu, 2018.09.30. 09:35:30
  • Maxtreme
    #8
    Nem kicsit. Mondjuk mikor anno megláttam hogy kik a fejlesztők, számomra már akkor minden remény elszállt...
  • kemszi2
    #7
    hát ez elég gyenge lett szerintem.
  • grebber
    #6
    Gamekapocs teszt 5.5
  • grebber
    #5
    Launch traileren a V-Rally 4

  • kemszi2
    #4
    nem vagyok olyan bátor hogy előrendeljem :D
  • Szabi #3



    Utoljára szerkesztette: Szabi, 2018.08.13. 19:40:18
  • Deadpool2
    #2
    V-Rally 4 Ultimate Edition PC ezt vettem meg, ennek ára 15k volt, lehet, hogy szét kellett volna néznem a kulcsos oldalakon is.
  • Szabi #1
    Szeptember végén jön PC-re a V-Rally 4.









    Hazai bolti ára 10k, de kulcsos oldalakon már van 8k-ért is.. V-Rally 2-t imádtam, kíváncsian várom, remélem lesz valamiféle béta... :)
    Utoljára szerkesztette: Szabi, 2018.08.12. 14:07:37