9
Death's Gambit
  • FartingSquirrel
    #9
    Te ilyen sales person vagy?
  • Fura Alak
    #8


    Most (ebben a hónapban) már 14 euróért* megszerezhető (többek között!) a Death's Gambit a Humble Choice keretein belül!
    Jelen pillanatban a játék ára steam -en: 19,99€

    * = A választható játékok közül 14 euróért Basic (alap) csomagban 3 játék, 18 euróért Premium csomagban 9 játék választható.

    Vigyázat! A Humble Choice havidíjas, de természetesen vásárlás után a további havidíjak lemondhatóak: My Subscription ("az én előfizetésem") > Manage your subscription ("az előfizetés beállításai") > Cancel my plan (előfizetés lemondása).

  • Gabe18
    #7
    Hát pár óra után nekem is tetszik, de nehezen áll rá a kezem...
    Mondhatni nekem k....a nehéz. Egy mezei nyilas egy lövésből lerobbantja a fél energiámat, meg hasonlók. Pedig fejlesztgetem magam ha lehet.
    Meg ebbe tényleg nem ártott volna valami térkép. Azért DS-ek 3D világában könnyebb tájékozódni mint itt. Sokszor fogalmam sincs mit merre hagytam, és tök véletlen ha vissza tudok keveredni.
    De kétség kívül jó, és ügyesen csempészték bele amit a "nagy" elődökből lehetett.
  • wedge31
    #6
    Toltam pár órát és elég vegyesek a tapasztalataim, valszeg kicsit túl sokat vártam töle...ettöl függetlenül nem rossz játék de nálam maradt a trónon a Salt and Santctuary mint a legjobb 2d Souls-like játék.
  • Voltan
    #5
    azám!
  • wedge31
    #4
    Jók bizony a héten jött ki Dead Cells az is hihetetlenül jó lett.
  • Seth
    #3
    Előrendeltem PS4-re, elég várós. 21. -én meg Quacamelee 2. Aki szereti a stílust,arra most jó idők járnak :)
  • Gabe18
    #2
    Két kedvcsináló videó:

    Death’s Gambit - Release Date Announcement Trailer

    Death's Gambit Cinematic Trailer
  • Gabe18
    #1
    Elvileg már 2015 óta fejlesztik ezt a platform / rpg / metroidvania keveréket, amiben lesznek Dark Souls szintű nehézség, és Shadow the Colossus méretű főellenfelek. Most pedig augusztus 14.-én meg is jelenik PC / PS4 platformokra.
    Bár nem vagyok ezeknek a pixel - retro stílusú csodáknak az első számú rajongója, ez annyira stílusosan néz ki hogy tennem kell vele egy próbát...