20
Devil's Hunt - pokoli akciójáték a láthatáron
  • grebber
    #20
    Elég jól megy a gamenek. Újabb bundle és már a 0.84 euros részlegben van úgy hogy 4 másik game van mellette

  • grebber
    #19
    Ez gyorsan elesett. A nap legjobb híre!

    Eddig bírta a Devils Hunt Bundlezva lett.. Fanatical Reaper Bundle 5

    9 game 5.09 euroért.. Be is húztam..humble fedezi a Devil árát!
  • grebber
    #18
    Kívánságom parancs Meg is kapta a 75%-offot és így 3,74€

    Moslék hazug vagyok akkor most már megvárom a bundlet mert ez a végkifejlett kb
  • grebber
    #17
    Azóta kapott egy huszáros alapárcsökkenést a játék. Alap ára már csak 14.99€. Na majd ebből ha lesz 75% akkor megveszem. (3.75 euro lesz ekkor) Várom
  • grebber
    #16
    Immáron 75%-os az OFF 7,49€

    Humble oldalán choice előfizetéssel csak 5.99€

    Lassacskán Humble Choice pakkba érős lesz a dolog
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2020.05.11. 22:12:02
  • grebber
    #15
    Csődbe ment a Layopi Games, valószínűleg nem jelenik meg konzolokra a Devil's Hunt
  • grebber
    #14
    2 hónap után már 50% off
  • grebber
    #13
    Én majd beszerzem. Szeretem a stílust. És a játék lehúzása nekem csak öröm, mert előbb landol game passba vagy bundleba
  • Evin
    #12
    Ha belenézel bármelyik, tényleges gameplay videóba, teljesen jogos. Pedig a trailerek alapján, jobbra számítottam.
    Én a kipróbálásával sem fogok bajlódni, annyira elég volt, amit a kb 5 percnyi játékból láttam (tekergettem persze).
    Utoljára szerkesztette: Evin, 2019.09.18. 18:41:00
  • Voltan
    #11
    Nem túl meglepő mondjuk...
  • grebber
    #10
    Eddig 9 kritika alapján 52%-os nem valami fényes jövő áll a game előtt.
  • grebber
    #9
    Daymare: 1998 mellett ez is elstartolt!
  • JonasSandor
    #8
    Kedden jön is.
  • grebber
    #7
    Devil’s Hunt - brutalitásban nem lesz hiány



  • grebber
    #6
    GC 2019: Tizenegy percig mozog a Devil's Hunt

  • grebber
    #5
    Szeptemberben jelenik meg a Devil's Hunt
  • grebber
    #4
    Devil's Hunt - 18 perc démonvadászat

  • grebber
    #3
    GC 2018: Devil’s Hunt - a bennünk élő démon
  • grebber
    #2
    GC 2018: Pokoli traileren a Devils Hunt

  • grebber
    #1
    Devil's Hunt - pokoli akciójáték a láthatáron

    A 1C Company és a Layopi Games valami igazán ördögi dologban mesterkedik. A Devil's Hunt egy jövőre érkező hátulnézetes akciójáték lesz, amely a démoni erőkkel megáldott Desmond történetét meséli el.
    Az angyalok és démonok ősi harca mindig is kimeríthetetlen forrást nyújtott a videójáték-iparnak. A lengyel Layopi Games gondozásában készül a legújabb ilyen tematikájú darab is, a Devil's Hunt. A játék Paweł Leśniak első regénye, a "Równowaga" alapján készül, melynek főszereplője, Desmond a két ősi erő közti harc kellős közepén találja magát.

    Devil's Hunt - Official Announcement Teaser Trailer



    A Dante's Infernora emlékeztető látványvilág az első perctől megadja a sötét tónusú hangulatot. Desmond emberfeletti erővel rendelkezik (hiszen démoni vér csörgedezik az ereiben), amelyet játék közben a harchoz illően dinamikusan a saját kedvünkre szabhatunk, így a harcrendszer mindig friss marad.
    A fejlesztők komoly hangsúlyt fektetnek a játék történetvezetésére - hiszen regényadaptációról beszélünk - úgyhogy az Alvilág és a Mennyek harca nem csupán a látvány szempontjából lesz fontos. Ami pedig a helyszíneket illeti: nem csak a pokol mélyén lesz lehetőségünk kalandozni - egy ősi város, valamint a modernkori Amerika is a játszóterünk lehet majd.

    A Devil's Hunt valamikor a jövő év során várható Xbox One-on, PlayStation 4-en és PC-n.

    Info a képekkel: Gamekapocs