13
  • Danecay
    #13
    Istenem....!
  • Ender Wiggin #12
    CASCO :-D
  • Macropus Rufus
    #11
    Hát ez tényleg... Mint egy falat kenyér.
    Anno lecsapta egy kocsi a tükrömet. 72.000.... Ez minimum 150.000-200.000 pénz lesz.
  • wraithLord
    #10
    Hát ez nagyon hasznos. Ékes példája annak, hogy mit fölösleges "digitalizálni". Legalább akkor rakták volna a kocsi hátuljára valahova a kamerákat, hogy ne lógjon ki a kocsi oldalának a síkjából. Fából vaskarika.
  • _svd_
    #9
    Első pillantásra kényelmetlennek tűnik. Főleg a vezető oldali tükör. Sokkal mélyebbre kell nézni, mint a rendes külső tükör esetében.
  • RAZOR27
    #8
    világi hülyeség.
  • Csaba161
    #7
    És mi lesz a nyóckerben, ahol külső "munkatársak" eladják majd jó pénzért a külső kamerákat leszerelés után????
  • barret
    #6
    Ott a "tükör" a helyén! Ez csak átalakítás,nem eltávolítás...
  • sepsi0514
    #5
    Szemmozgás követését már rég megoldották, gondolom itt is tudják majd használni.
  • bdzsana
    #4
    Az miért van, hogy a jobb oldali tükör kijelzője annyira szélen van. Nyilván a külső tükör azért van ott mert nem lehet máshol, de a belső tükör lehetne ugyanolyan közel mind a kettő.
  • Whysper
    #3
    HA elromlik a kamera akkor leall a motor? Error error balesetveszelyes tovabb hajtani?
  • kékherceg
    #2
    Én azt szeretem a tükrökben, hogy ha egy kicsit arrébb húzom a fejem, olyan részeket is látok mellettem-mögöttem, amiket addig nem. Persze ha a kamera sokkal nagyobb területet mutat meg, mint alapból egy tükör, akkor tök jó. Ha jól látom a középső viszont egyelőre megmaradt
  • Fionn
    #1
    ha a kamera nem lóg ki este parkolás közben akkor le se törik :) Heti 1-2 kamera mindenkinek fáj :)