17
Ancestors Legacy
  • Daermon
    #17
    Az jó, mert jó kis játék volt ez :)
  • grebber
    #16
    Most nézem csak készül a magyarítása
  • T800
    #15
    Sziasztok!

    Érdeklődni szeretnék a multiplayer után, van végül a játékban? A steam oldalán nem írja, viszont a játék leírásnál ott van.

    https://store.steampowered.com/app/620590/Ancestors_Legacy/

    Érdemes haverokkal belevágni? Vagy inkább ez ilyen "egyszer végigviszem a kampányt" és vége játék?

    Köszi a kommenteket előre is! :)
  • Savaran
    #14
    Kijött az új nép új kampánnyal, Szaladin és a szaracénjai! 3 új sivatagi pályával! Meg is vettem, elsőre bejön!
  • grebber
    #13
    Nyáron konzolokra is befut az Ancestors Legacy
  • Savaran
    #12
    Tegnap megvettem a játékot, nagyon bejön, csak tényleg jó lenne ha többen multiznának vele!
  • Daermon
    #11
    Én még megjelenéskor vettem, jó kis RTS :)
  • Savaran
    #10
    Tegnap letöltöttem a "demót :)", hát nagyon bejön a játék! Nem is értem miért nincs nagyobb rajongótábora, mivel imádom a Company of Heroes 2-őt, meg annó az egyet is, ez a mechanika és viking kor az igazán nekem való játék! Meg is vásárolom nemsokára, és mehet a multi meg a cooperatív! Végre egy olyan játék amiben viszonylag elég történelemhűek a felszerelések!

    Már csak hab lenne a tortán hogyha az ötödik nép a magyar lenne! :) Na jó nem álmodozom :(
  • Caliph
    #9
    a 4x rtsért (stellaris pl)nem nagyon vagyok oda,de egy bázisépítős supcom féleségért ,rendesen kidolgozva,méretarányosan,nyersanyaggyűjtéssel,na egy ilyen rtsért fizetnék akár többet is :D
    De jöhet egy nexus 2 vagy egy új homeworld is :D
  • Daermon
    #8
    És C&C Generals skill fája, vagy a Cossacks oriás seregei, Imperium Galactica 2, Homeworld, Haegemonia űrcsatái :)
    RTS-ek sajnos háttérbe szorultak. De azért vannak jók szerencsére. Lásd ezt ugye, vagy a Stellaris, Total War játékokat :)
    De egy Imperium Galatica 3 vagy Haegemonia 2, vagy Nexus 2-érr sokat adnék :)
  • Caliph
    #7
    jaj hol vannak a régi szép idők amikor még oda építettél ahova akartál,és azt amit,és 200(starcraft) vagy 500(supcom) egységnél húzták meg a limitet ,nem tíz szakasznál :D
  • fluency
    #6
    Engem igazából a tesztek kevésbé érdekelnek. Ami fontos az az, hogy mennyire jön be az adott játék és a hangulata.
    Viszont minnél több gameplayt nézek, annál jobban támad az az érzésem, hogy ez olyan, mint egy modern felturbózott Praetorians. Ami nem baj, mert számomra az az egyik legjobb stratégiai játék. Én egyenlőre még nem veszem meg, de rajta tartom a szemem ezen a cuccon.
    Mondjuk most nézem, hogy valamiért azt írtam, hogy ez is 3 frakcióval operál, pedig az Ancestors 4 frakciót használ. :)
    A fizetős DLC 5. frakciója jó kérdés, mert azt a kort nagyjából lefedték ezzel a néggyel (anglo-saxon, vikings, germas, slavs).
    Nyugat Európában más meghatározó erő nemigen volt. Keletebbre már igen, pl. mi magyarok, ruszok, vagy kicsit délebbre a bizánciak. Persze, ha nagyon akarnak akkor szinte bármit bele szuszakolhatnak. :)
  • Daermon
    #5
    Még csak kevés időm volt rá, vikingekjel kezdtem. De jó lesz ez. A tesztek is kb minden hol 7-7,5/10, és kb ezt is látom 1-2 óra után.
    Ami viszont jó, hogy ingyen sztori dlck után lesz egy fizetős, amiben új frakciót kapunk. Kiváncsi leszek kiket.
  • grebber
    #4
    A régi SG-s "keménymag" ami anno volt "felnőtt". Anno mindenki rászabadult a warezra és egyből rengeteg ember tolta a játékokat és pár óra /perc élmény után már jöttek megosztani az élményt. Így volt hogy nem tudtad követni a topikot,mert óránként akár 200+ komment is született. Ma már egy jobb játéknak nincs 1000 kommentje évek alatt (tisztelet a kivételnek). Anno ez 2-3 napba telt..Változnak az idők.
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2018.06.27. 07:15:58
  • fluency
    #3
    Őszintén meglepődtem, hogy ennek a játéknak még nem volt fórum nyitva. Kb. fél éve már nagyon sok helyen lehetett róla olvasni és meg is jelent május 22.-én.
    Nekem amúgy a Praetorians nevű klasszikus jutott róla eszembe. Az is három frakcióval operált és az nagyon tetszett benne, hogy számított a terep ahol harcoltál. :)

    Utoljára szerkesztette: fluency, 2018.06.26. 22:56:26
  • grebber
    #2
    A 1C Company és a Destructive Creations egy vadiúj RTS-t készít Ancestors címmel, melyben négy nép csap össze a középkori Európában: a vikingek, az angolok, a germánok és a szlávok. Hatásos filmes előzetest kaptunk.
    Az Ancestorsban a játékosok négy frakció közül választhatják ki a legszimpatikusabbat, akik aztán vérre menő és brutális csatákat vívhatnak Európa meghódításáért. Az angolok, a vikingek, a germánok és a szlávok történelmileg pontos kampányt kapnak, ám a hódítás nem mindig sikerül erővel.
    Csak a megfelelő taktikai döntések meghozatala, valamint az ideglenes települések felhúzása vezet sikerre. Nem beszélve arról, hogy a terep adottságait mindig figyelnünk kell, ahogyan a seregünk moráljára is. A moziszerű kameranézetnek hála brutális ütközeteket élhetünk át, a vér szinte sárrá áztatja a csatamezőt, és akár több száz egység is lehet a képernyőn - a látványért az Unreal Engine 4 felel.
    Természetesen erőforrás-menedzsment is helyet kapott az Ancestorsban, nem is beszélve a multis csatákról.

    Ancestors Legacy - rengeteg tartalom jön még
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2018.06.26. 21:28:34
  • Daermon
    #1
    Sziasztok!

    Elég jó kis RTS lett, gondoltam megérdemel egy témát. Főleg, mert lesz ingyenes DLC és fizetős is, amiben bővítik.
    Steam adatlap