9
  • end3
    #9
    Kategórikusan: Melissa gusztustalan és alpári. (A sorrenden esetleg lehet vitatkozni...)
  • Sequoyah
    #8
    McCarthy zert eleg gyakran szallit szorakoztato ostobasagot, mind filmek, mind egyeb musorok tekinteteben. Persze izlesek es pofonok...
  • cenobite
    #7
    Szívem... Pont ezt írtam le, hogy nekem nem tetszik a stílusa és a téma ami köré a műsorát építi. Természetes hogy a humor szubjektív, nekem is van olyan humorista akinek tetszik a stílusa, más pedig falnak megy tőle. Ilyen ez a popszakma, kár túllihegni. Szívem....
  • kalapos01
    #5
    Ó, nem csak te vagy a világon, szívem. Neked nem jó. Másnak meg igen. De ekkora mafla ne legyél már. Kábé 5 perc után kiderül egy standupból, hogy bejön-e a humora az illetőnek vagy nem - nekem 3 is elég volt. Oké, aki mazochista, azt megértem. De remélem, idővel rádöbbensz, hogy a humor szubjektív, valaki imádni fogja ennek vagy annak az elismert komikusnak a stílusát, más pedig rohadtul nem fogja megérteni. Valamiért csak kapott értük 10 vagy 20 millió dollárt. És attól, hogy nekem nem jön be Chris Rock, szerintem még jó standupos.
  • cenobite
    #4
    Jó stand-up-os? Két műsorát is végigszenvedtem, de a 90%-a kb. a "dagi vagyok, pénisz, pénisz, dagi vagyok, dugás, pénisz, vagina" tengelyen pörög.
  • Ender Wiggin #3
    schumer vagy mccarthy neve garantálja az ostobaságot...
  • Sippie
    #2
    hát még miután kiderül ki a főszereplő
  • Montanosz
    #1
    már a cime is az