44
Raft
  • Norbertboy
    #44
    Tegnap kikerült a korai hozzáférésből a játék.
  • kamionosjoe
    #43
    Rendben, köszönöm.
  • undY1ng #42
    Pontosan! Kell neki az a földes cucc, vízzel megöntözve.
  • kamionosjoe
    #41
    Egy olyan kérdésem volna, hogy az állatokat csak füves területre lehet rakni, különben meghalnak?
  • undY1ng #40
    Végigoltam (persze ahol éppen tart az EA) és mindvégig lekötött a játékmenet és a történet is. Zseniális kis "aranyos" játék és már tervezem is a végigvételét legnehezebb fokozaton, streamelve. :)
  • kamionosjoe
    #39
    Hamarosan én is neki állok, kezdtem egy új játékot, most szintén egyedül játszok.
  • undY1ng #38
    Mégcsak most vettem az irányt a második rádiótorony felé amerre emberek lehetnek(?!). Van még mit bőven felfedezni meg ez csak easy fokozat, biztos ki akarom próbálni majd nagyobb fokozaton. :)
  • Giovanni #37
    Ez ilyen :) Én is majdnem minden nap játszok vele fél-egy órát. Amúgy merre tartasz a sztoriban?
  • undY1ng #36
    Igen, 2 napja megvettem és elég csúnyán beszippantott. :D
  • Giovanni #35
    Egyedül is lehet játszani, én is úgy szoktam. Mással még nem toltam online.
  • undY1ng #34
    Üdv!
    Olyan kérdésem lenne, hogy egyedül is érdemes neki vágni a játéknak? Vagy mindenképp ajánlott valakivel (mert egyedül hamar monotonná válhat?)?
  • Giovanni #33
    Megjelent:
  • kamionosjoe
    #32
    Olyan nagy szigetre, hogy lehetne eljutni ahol dirt-et lehet ásni?
  • kamionosjoe
    #31
    Arra jöttem rá, ha a sziget egyik felén parkolok, akkor a másik oldalon nyugodtan le tudok merülni, mert akkor nem jön a cápa, ez másnak is segítség lehet, nem kell annyi cápacsalit összehorgászni.
  • kamionosjoe
    #30
    Multiban azért jóval gyorsabban lehet haladni, játszottunk tegnap meg tegnap előtt is, de amúgy láttam a discordon, hogy van olyan fórum ahol lehet társakat keresni.
  • kamionosjoe
    #29
    Köszi, sikerült is összeszednem a kampóval. Még eddig csak egyedül játszottam, de már rávettem öcsémet a multira, talán ma este összehozzuk.
  • Giovanni #28
    Amúgy játszottad már párban?
  • Giovanni #27
    Szigeteknél alámerülsz és gyűjtesz clay-t és sand-ot. mindegyikből 2-2 kell egy téglához. Majd ezt a téglát kirakod száradni. és egy idő után dry brick lesz belőle.
  • kamionosjoe
    #26
    Mostmár egész jól életben maradok, sok dolgot ki is tudtam fejleszteni. A további fejlesztéshez szükségem lenne wet brick-re, amiből aztán dry brick-et kellene csinálnom. Azt tudod, hol találok ehhez alapanyagot?
  • Giovanni #25
    Azt nem mondtam, hogy nem veszélytelen :)
  • kamionosjoe
    #24
    Persze, csak ha beúszol akkor elkap a cápa, nekem az sem sikerült. :)
  • Giovanni #23
    Oda úszol az alapanyaghoz és csinálsz egy lapátot. És már sodródhatsz is tovább :)
  • kamionosjoe
    #22
    Néha van egy ilyen kezdési bug, hogy szinte már az elején odasodor egy szigethez és ha addig nem szedtél össze annyi cuccot, hogy lapát vagy vitorlát tudj csinálni, akkor szépen meg is halsz.
  • Giovanni #21
    Ha rájössz, mi merre, akkor már tök könnyű :)
  • kamionosjoe
    #20
    Sziasztok, én tagnap kezdtem. Eddig 2 napot tudtam túlélni, ez a rekord, egyébként lehet multiban is játszani.
  • Nomad90Hun
    #19
    Sziasztok van aki tolja? Mert szemezek vele, és próbálom havert is rábírni, de kéne valami vélemény, hogy mennyire működik, milyen a gameplay stb. Plusz jó lenne nem csak 2-en vagy ha úgy alakul egyedül tolni.
  • Ironman2
    #18
    Az új patchel bejött a méhészkedés a játékba.
  • Giovanni #17
    Amit találsz koordinátát az elhagyott toronynál, azt beírod, így megkapod az új helyszínt, csak el kell navigálni oda valahogy. A radart én csak olyankor szoktam bekapcsolni, amikor ellenőrzöm, hogy jó felé haladok e.
  • Ironman2
    #16
    Ez a rádióadó hogy működik? Mert leraktam a 3 antennát egymástól távol,meg magasra,az adóvevőt is,benne van az elem,és kiirt egy kordinátát,elkezdtem tekerni a számokat,erre eltünt a kordináta a radarról.Az elem elég gyorsan fogy.
  • Ironman2
    #15
    Némelyik kitanulandó dologhoz meg üveg kéne,gondolom azt majd készíteni lehet csak.
  • Ironman2
    #14
    Oh! Kösz a gyors választ! Mondjuk azt is megtaláltam hogy kell elemet lebontani,a fejszével lehet,nem az építő kalapáccsal.Tetszenek ezek az elhagyatott tutajok,recepteket találok rajtuk.A medium cropba ananászt tudtam ültetni,de ananász magot nem adott csak termést.Magokat hol lehet találni? Vagy csak elszórva vannak szigeteken?
  • Giovanni #13
    A csáklyával ütögeted
  • Ironman2
    #12
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szigetek közelében a viz alatt vannak ilyen csövek,azokat nem tudom felszedni,hogy kell?
  • Giovanni #11
    Kijött egy nagyobb frissítés, ami már tartalmaz egy fejezetet is, így már több értelme van a játéknak. Elég gyorsan végig lehet vinni.
  • Ajani127825
    #10
    Sziasztok!
    Kipróbáltam a játékot, bár van még mit fejleszteni rajta nekem tetszik. Easy módban nem is túl nehéz. Már csak az elektromos hajtást kell kifejleszteni. Ami nagyon tetszik hogy a x gombbal bármit fel lehet szedni a tutajról ha új helyre akarod tenni.
    A cápa jöhetne ritkábba de meg lehet ölni.
    A legfontosabb hogy fából sosem elég. A szigeteknél ha lemerülsz a víz alá elég sok nyersanyagot lehet találni(agyag, homok, kő, réz, vas, fém, hínár). A vasat és fémet direkt írtam külön mert van a vas scrap és a metal ore.
  • Ironman2
    #9
    Amúgy ez a cápa folyamatosan jönni fog,és harapdálja a tutajt? Van ellene valami csali,vagy valami olyan ami félrevezeti? Láttam creativ modban nagyon sokminden olyan dolog van ami alapból még nem jönelő,azokat csak blueprintekben lehet megtalálni?
  • Ironman2
    #8
    Nálam nekiment a tutaj egy szigetnek,és azóta végtelen ciklusba kezdett,nemtud elmozdulni onnan,de tökjó hogy a szigetre is rá tudok ugrani.Gondolom a lapát fogja megoldani a helyzetet,csak már nincs kajám se.Egyébként easy modban tolom,és akkor megmaradnak a cuccok is.El nem tudom képzelni hard-ban milyen borzasztó lehet a játék.
  • Ironman2
    #7
    Meghát :)
  • Norbertboy
    #6
    Néztem videókat róla, lehet idővel bővül a tartalom, de most 20 euró sok érte. Kíváncsi lennék, Te megvetted vagy a virágbolti verziót használod? ;) :)
  • Ironman2
    #5
    Ja kösz! Gondoltam különben hogy le lehet valahogy horgonyozni,azért visz annyira közel hozzá.Amúgy Norbi a steames változat azért jóval többet tartalmaz már mint ez a régi változat.
    Amúgy nincs valami radar amivel visszatalálok a csónakomhoz? Volt olyan hogy kimásztam belőle,valamiért elakartam úszni,(egyébként úszva is lehet felszedni cuccokat,nem kell mindig csak pecázni,csak akkor cápaebéd leszel közben.D),aztán meg a nagy semmi közepén voltam,a tutaj már sehol se,azt se tudtam melyik irányba menjek,persze meg is haltam a hülye dög miatt.Mondjuk ez is a lényege a játéknak hogy ne menjünk bele a vizbe gondolom,mindent a tutajról kell elintézni.