80
Control
Control - a Remedy új játéka
  • caps lock
    #80
    Az elveszett szoba címen volt régen egy sorozat, egy motelszoba misztikus erővel bíró tárgyairól szólt. A játék le se tagadhatná hogy ebből inspirálódott, legalább az író biztos látta. Most így magyarítással újrajátszva végre értem is a történetet, és igazán lenyűgöző milyen aprólékossággal, gondossággal alkották meg. Ez a játék egyszerűen nagyszerű, egyetlen hibája hogy a térkép használhatatlan.
    Utoljára szerkesztette: caps lock, 2021.12.03. 08:34:03
  • caps lock
    #79
    DX12 alatt nem töltődnek be rendesen a textúrák, főleg a feliratok és finomabb részletek lesznek homályosak/pixelesek. Emiatt meg se tudtam csinálni a lyukkártyás puzzle-t, a táblákon lévő magyarázó ábrák nem voltak láthatóak. A karakterek arcai is viaszbábukra hasonlítottak. Átváltva DX11-re minden megjavult. Fura.
  • robicarlos6
    #78
    Tízmillióan játszottak a Controllal
  • AnuluWork #77
    Bazz, free az epicen a Control! :)
    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2021.06.10. 18:06:30
  • akyyy
    #76
    ezt miért csinálhatja? Hogy a fekete háttérben, ahol gondolom szét átmenetesnek kéne lennie, ennyire elkülöníthető vonalakban látszódik . Nehéz megfogalmazni, de biztos van ennek neve is :D


    lehet hogy a monitor szar, vagy valamelyik hardver? csak direkt ilyen, esetleg a játék? vagy az átvezető miatt?
  • Zsoltee_a_bator
    #75
    Arra van megoldas, hogy ne legyen homalyos a grafika? Ez a TAA szeruseg, amit alkalmaztak, eleg borzaszto.
  • Evin
    #74
    Én még az alapjátékkal sem találkoztam ezzel, de a DLC-kben sem.
  • hunbalee
    #73
    Nekem olyat csinál ,hogy elég sok párbeszédnek nincs se felirata se hangja csak látom hogy menne a beszélgetés de csak a pantominezés megy.. Mindezt egy lassan 2 éves elvileg kiforrót game teszi...Vannak bajok.
  • akyyy
    #72
    az mitől lehet, hogy néha egy két átvezetőnél (mikor egy-egy karaktert mutat teljesen fekete háttérben), akkor a fekete szineknek az átmenetét látom szinte elválasztva, nincs szép normális átmenet
  • hunbalee
    #71
    És ott is van bundlezva!!!!

    Márciusi humble choiceba ott lesz sok más királysággal

    Control
    XCOM: Chimera Squad
    ELEX
    Kingdom Two Crowns
    WWE 2K Battlegrounds
    Hotshot Racing
    Peaky Blinders: Mastermind
    Cyber Hook
    Pesterquest
    Wildfire
    Boreal Blade
    Ageless
  • hunbalee
    #70
    A PC-s Game Passre is eltalál a Control
  • hunbalee
    #69
    Így fest a Control next-gen változata

  • hunbalee
    #68
    Control Nextgen verzió csúszik jövőre
  • Rita79
    #67
    Elkészült a magyarítás
    Control: Ultimate Edition magyarítás
  • Evin
    #66
    AWE első 15 perc a fejlesztőkkel
    Utoljára szerkesztette: Evin, 2020.08.13. 18:31:12
  • grebber
    #65
    "Szeptember 10-én jön a Control: Ultimate Edition, amely az alapjáték mellett az összes DLC-t tartalmazni fogja.

    Ha valaki szeretné ingyen megkapni a nextgen változatokat, annak meg kell vennie ezt a csomagot. Ha korábban már beszerezted a játékot és a kiegészítőket, akkor így jártál."
  • grebber
    #64
    Alan Wake visszatér a Control legújabb DLC-jében

    Bemutatkozott a második kiegészítő, az AWE, benne egy régi ismerőssel, amivel végképp összekötik a két játékot.
  • caps lock
    #63
    Második DLC bejelentő előzetes:

  • grebber
    #62
    Újgenerációs konzolokra is megjelenik a Control

    "A tegnap éjszaka tartott PlayStation 5 show után a fejlesztők egy rövid Twitter bejegyzést tettek közzé, amelyben arról írnak, hogy a programjuk PlayStation 5-re és Xbox Series X-re is megjelenik (Vélhetőleg némileg kipofozva), azonban egyelőre részleteket nem kaptunk tőlük a témában."
  • Maxtreme
    #61
    Köszönjük szépen a honosítást :)
    Vicces hogy a kikerülés előtti napon kezdtem el vele játszani, és pont ránéztem hogy mi a helyzet a project-tel, ám sok infót nem találtam. Erre másnap reggel mit látok:)

    Utoljára szerkesztette: Maxtreme, 2020.03.30. 15:02:37
  • Evin
    #60
    A fejlesztők hamarosan élesben játszanak The Foundation DLC-vel Twitch
  • Evin
    #59
    Control - The Foundation Expansion Trailer
  • grebber
    #58
    Hátha még érdekel valakit:

    Control – Befutott a második ingyenes DLC a játékhoz

    "Ez a kiegészítő lényegében egy új játékmódot ad a Controlhoz, melynek a neve egyezik a DLC címével: Expeditions. Ebben az új játékmódban a Legöregebb Ház legmélyére látogathatunk, ahol több logikai és ügyességi feladat megoldásán túl négy területet is meg kell tisztítanunk az ellenséges erőktől, ráadásul mindezt időre, hogy ne legyen túl könnyű dolgunk. Az Expeditions jelenleg már elérhető, így ha valaki belevágna, már töltheti is."
  • grebber
    #57
    A nagy Epic mesterek.. kutya se veszi a cuccot már kell a zseton a cégnek? Jön a játék a game passba. Azt a 300ft-ot megkapják annyit megérdemelnek a csicskaságuk után többet nem
  • alma2
    #56
    evek ota nem volt olyan jatek, ami arra osztokelt volna 1-2 ora utan, hogy ujra elinditsam, na ennek sikerult. Plane olyan nem volt, hogy 3-4 nap alatt vegig menjek rajta.
    Bonuszkent, hogy vege lett annyira felporgetett, hogy elkezdtem ujra az elozo jatekukat is.
    Lehet utalni a remedy-t, szidni is sok mindenert, de (bar erezhetoen visszaleptek jo par dologban a qb-hez kepest koltsegek teren) de ez a gravity gun-os bohockodas mindig adja, nem hiaba jo jatek a half life 2.
    A fenyek a hangok megint csillagos 5, a hangulat is. Sajnos a terep, helyszin valasztas, a normalis cutscenek teljes hianya, azert megbelyegzi, de jatszani elvezetesebb veli mint a qb-vel.
  • Timbu
    #55
    3,2 milliárd Ft
  • scomcomputers
    #54
    Jól elb@szták a grafikát,kivették a render állítást így most tolhatom homályban 1440p-ben....anyám...

  • RED BULL F
    #53
    Sziasztok. Valaki nem tudja, hogy jó minőségben megtekinthető-e valahol a neten a Trehold Kids összes epizódja? Mert csak ilyen kép a képben felvételeket találni legtöbb helyen, és érdekelne a cucc.
  • grebber
    #52
  • grebber
    #51
    Megkezdődtek az optimalizációs javítások
  • Mozes
    #50
    THX
  • grebber
    #49
    EPIC Store exklúziv a játék. CSAK epic saját launcherébe tudod aktiválni sehol máshol. Steamre majd csak jövőre jelenik meg
  • Mozes
    #48
    Bocsi, még egy kérdést! A kulcsot lehet mondjuk Steam-ben is aktiválni vagy csak mondjuk van a Hzmbe Store-nak egy klienese és ott kell?!
  • Mozes
    #47
    Köszi szépen az ötletet!! Szuper! :)
  • grebber
    #46
    Vedd Humble Store-ba ott cd kulcsot adnak azt emailben tudod ajándékozni
  • Mozes
    #45
    Sziasztok!

    Jól látom, hogy csak az EPIC Store-ban lehet kapni? Ajándékba szeretném venni, de ott nem találtam ilyen lehetőséget. Mit javasoltok?

    Csaba
  • grebber
    #44
    Control - miért fontos a sugárkövetés?
  • JonasSandor
    #43
    Kihívások azok végtelenek?,meg hova kell menni a bosszharc után?
  • Evin
    #42
    Ha valakit csak ez tartana vissza a megvételtől.



    Ki lehetne tenni valami bannert, esetleg.
  • caps lock
    #41
    Van egy kis Resident Evil beütése, de amúgy klasszikus Remedy játék, az optimalizáltság is klasszikusan rossz. Gyakran beesik 60 alá, pedig nincs is felhúzva a grafika, bugok is előfordulnak. A harc élvezetes, ahogy haladunk előre nyílnak meg képességek, fejlesztések, kerülnek elő változatosabb ellenfelek. Nem igazán lehet ész nélkül rohangálni, használni kell a térképet mert könnyű eltévedni és némi fejtörő is került bele. A történettől nem vagyok elragadtatva, egyelőre elég homályos és még nem igazán tudni mi micsoda, a Quantum Break érdekesebb volt de majd meglátjuk.
    Utoljára szerkesztette: caps lock, 2019.08.28. 19:59:00