3199
Fallout 76
  • Irgum76
    #311
    a vérdíjat igencsak keveslem 59 cups egy láthatóan kőkemény ellenféllel szemben kitömheted 3 kiló ólommal meg se érzi te meg elpazaroltál egy csomó töltényt

    a másik, hogy nagyon gorombák az ellenfelek sokan vannak és nagyon erősek lesz itt halál bőven
  • Irgum76
    #310
    Kösz szépen Piszkos Fred a videókat
    bazz az ember egy napra nem figyeli a híreket és erre ilyenekről maradok le
  • PiszkosFred
    #309
    ...es ezt megszokni sem nagyon lehet, engem legalabbis a mai napig idegesit, amikor az ESO-ban bemegyek egy romba/barlangba/random takaritani valo helyre, es eselyem sincs egyedul/lopakodva/trukkozve/okosan jatszva, stb. kitakaritani, mert mindig van ott 2-10 letszamu csapat, akik bedaraljak az egeszet elolem.

    Tudom, hogy mmo, tudom, hogy online, blahblah de mai napig van olyan szituacio, amikor zavar, hogy nem egyedul vagyok ott es ilyenkor elmormolok egy baszdmeget. Pedig szegeny masik jatekos nem tehet rola. :)
  • ToxiMaxi
    #308
    Igen, az a 12-20 vagy mennyi játékos, akivel egy instában vagy mind körülötted fog ugrálni...
  • drop
    #307
    egyébként nekem egy bajom van a játékkal,nehezen tudom falout 4 után megszoktam hogy egy elhagyott épületbe bemenve tudom hogy mutáns vagy npc van de itt valahogy nem tetszik hogy lopakodva megyekés egy másik játékosok ugrálnak körülötem
  • Ellaberin
    #306
    Nekem is alapból felejtős. Viszont a Metro Exodus ami várós. (Csak persze oda már gép fejlesztés kellene, így lehet, hogy csak végigjátszásokat fogok nézni :D )
  • drop
    #305
    másik meg nem jelenik meg pc- re főleg hidegen hagy :)
  • Sunsetjoy
    #304
    Mindenki ezt az RDR2-t emlegeti, hogy így meg úgy milyen oltári lesz., meg ilyenek. Akit hidegen hagy a western környezet, annak olyan mindegy:)
  • PiszkosFred
    #303
    > arról volt szó, hogy csak junkot lehet lootolni de azt nem mondták, hogy csak keveset

    Hat hja, valoszinuleg a "keveset" mar en magam kepzeltem hozza az alap informaciohoz, ezert is lepodtem meg. :) De nem gond, a legtobb online survival jatekban az ember megtanulta mar, hogy teli zsebbel irany a legkozelebbi bazis/bank/biztonsagos raktar, itt sem lesz maskent.
  • Irgum76
    #302
    "- Epitkezeses videot nem nagyon lattam eddig, biztos van, majd megnezem, bar ha olyan, mint a FO4, nekem oke."
    remélem azért fejlesztettek rajta mert Scrap Everything és a Place Everywhere nem lesznek ugye a segítségünkre ezek nélkül meg rémálom építkezni

    "- Volt egy video, amiben a pvp kill utan iszonyat mennyisegu alapanyagot lootolt a kivegzett jatekostol. ez azert wtf volt, mert arrol volt szo, hogy csak minimalis veszteseggel jar egy-egy pvp halal. De, lehet, hogy mas volt ott a szitu, nem tudom, megijedtem mindenesetre."

    arról volt szó, hogy csak junkot lehet lootolni de azt nem mondták, hogy csak keveset
    Utoljára szerkesztette: Irgum76, 2018.10.09. 11:36:18
  • PiszkosFred
    #301
    >> A koreai hülyegyerekek nem fognak zavarni, ha lesznek privát szerverek. Akkor azt engedsz be akit akarsz.

    Hat, az meg sok ido (egy ev tippre, majd kb akkor, amikor atkerul steamre es jon majd a workshop is), addig ezek kikopnak :)

    Tobbivel egyetertek - bar, ismerve es latva neha magam a gyengebb napjaimon egy-egy jatekban, az AI bugos utvonalkeresese is jobb, mint amit en lemuvelek, foleg ha egy megmaszhatatlan hegyet akarok megmaszni, mert kikerulni csak azert sem fogom (nyilvan fele annyi ido alatt...) :)
  • Ryder62
    #300
    A koreai hülyegyerekek nem fognak zavarni, ha lesznek privát szerverek. Akkor azt engedsz be akit akarsz.

    Társak végre igazi élő emberek lesznek. Haverral tervezzük tolni. Szerintem mi nekünk jobb az útkeresésünk mint az AI-knak meg nem leszünk folyton útban. Egy kis várost, vagy területet is csapatban jobb kitakarítan taktikázva. AI meg állandóan berohant a csatatér közepére és folyton kitakarja az ellenfeleket. Ettől falra másztam az elődökben.

    A baráti NPC-ket hiányolom. Borderlands féle kelett volna. Ok, a világban csak ellenfelek legyenek de kelett volna egy jó pár "Diamond City" féleség. Zárt map, kisváros, tele NPC-kkel, akiktől küldetéseket lehetne felvenni, boltosok, stb. Kb ahogy eddig volt. Max annyi, hogy az ilyen kisvárosokban nem lehetne fegyvert elővenni, vagy legalábbis használni azokat.
  • PiszkosFred
    #299
    Minden video egy 3 oras event alatt keszult, megnovelt player kapacitassal, egyszerre raengedve mindenkit a szerverre (nemi stress tesztet is beiktatva igy), egy korai alfa builddel (a ket het mulva erkezo betaban ujabb build lesz elvileg). A premier napjan biztos, hogy sok jatekos fog feltunni a kezdo zona es nepszerubb helyek kornyeken, de elvileg kevesebb letszamu vilagok lesznek es ott majd idovel majd szetoszlik a tomeg. Vagy nem...
  • PiszkosFred
    #298
    Szerencsere lesz Fallout 5 majd (5-10 even belul), ismet a hagyomanyos single player megoldasokkal. Addig kell csak kibirnia mindenkinek. Sot, addig jon meg par igeretes TC is a FO4/FNV-hez.

    A hulyegyerekek majd idovel kikopnak. Regen is, most is, a jovoben is. A kezdeti szakaszban biztos, hogy sok idiota lesz, de aztan - mint mindig -, megunjak es lepnek mas jatekhoz. Hamarabb, ha a Bethesda a hagyomanyokhoz hiven nagyon bugosan jelenteti meg a jatekot es jon a ragequit.

    A videok alapjan par dolog megerositodott bennem:
    - Nekem a tarsak hianyoznak. Mar eleve hianyoztak, de most a videok alapjan meg jobban erzem. Szeret(t)em oket minden jatekban menedzselni, felfedezni a szemelyiseguket, bosszankodni a bugos megoldasaik vagy utvonalkereseseik miatt, stb.
    - A vilag tetszik, a reszletessege is (millio loot, terulet nagysaga, valtozatossaga - lasd biomek)
    - A harc is oke elso blikkre, nem lattam 1shotted killt eddig.
    - Viszont a VATS roppant idiotan lett megoldva, baromsag ilyen formaban, nem tudom melyik idiota ragaszkodott egy alapbol idolassitassal mukodo ficsorhoz egy online jatekban. Ha a fokent konzolon talalhato aim assist rendszer miatt kerult be, akkor is baromsag.
    - NPC-k hianya egyelore nem feltuno. Azt hittem az elozetes infok alapjan, hogy idovel zavarni fog, de latva a kaoszt, amelyet a 3 oras demok alatt keltettek a jatekosok, nem hianyoztak. Hosszutavu jatekmenetben mar viszont lehet, hogy fognak, nem tudom.
    - Crafting ua. mint a FO4, nekem jo.
    - Karakter animacioi fapadosak, urambocsa' szarok. Nem vartam csodat, de egy kis fejlodest azert igen. Nem nagyon van, tiz evvel ezelott is gaznak szamitott ez.
    - Photo mode a nr1 ficsor :) Mar xcomban is imadtam es orakat tudtam szorakozni vele, most meg aztan plane jonak tunik. Foleg ugy, hogy ezeket a kepeket a jatek berakja toltokepernyonek (is).
    - Epitkezeses videot nem nagyon lattam eddig, biztos van, majd megnezem, bar ha olyan, mint a FO4, nekem oke.
    - Volt egy video, amiben a pvp kill utan iszonyat mennyisegu alapanyagot lootolt a kivegzett jatekostol. ez azert wtf volt, mert arrol volt szo, hogy csak minimalis veszteseggel jar egy-egy pvp halal. De, lehet, hogy mas volt ott a szitu, nem tudom, megijedtem mindenesetre.
    - A nuke nagyon kis teruletre hat, azt hittem sokkal nagyobb teruletet fog ledozerolni. De nem. Sot, siman kivedheto, igy nagyon visszaelesre nem fog lehetoseget nyujtani. Az effekjen azert van meg mit javitani, egy lokeshullamot el tudnek kepzelni a jelenlegi sulytalan textura/"szel" helyett.
  • Bandras DaSilva #297
    Volt pár cikk az utóbbi napokban amik inkább arról szóltak, hogy nem nagyon találkozni más játékosokkal és, hogy valahigy az is lenne a fejlesztők célja, hogy egy talélkozás eseményszámba menjen. Mondjuk ennek egy kicsit ellentmond az, hogy minden videoban többen szaladgálnak, de lehet le volt nekik még korlátozva a terület.

    A másik dolog meg amit érdemes figyelembe venni az az, hogy találkozhatsz olyan játékossal is, aki pont úgy szeret játszani mint te és lehet, hogy együtt könnyebben boldogultok anélkül, hogy zavarnátok egymást.
  • mike01010101
    #296
    Én is ezt érzem. Ezzel az egész koncepcióval tőlem konkrétan elvették ezt a játékot pedig az F3, F3:NV, F4 + DLC-k és modok együtt talán 1000-nél is több óra felhőtlen szórakozást nyújtottak. Én egész egyszerüen nem akarom, hogy miközben játszok a saját ritmusomban, egy 12 éves gyerek Koreából odaszaladjon és furcsa testhelyzeteket vegyen fel, integessen mert azt hiszi ez vicces.
  • PiszkosFred
    #295
    Main theme


    #294
    RDR2 melle jelenleg semmit, de semmit nem erdemes odatenni, eselytelen vele szemben barmi :) Egyedul a Last of Us pt 2 az, ami miatt szerintem barki is felre tenne a RDR2-t, de mivel az majd csak jovore jon, igy tarolni fog iden minden fronton. Meg meg evekig. FO76-t en nem feltem ebbol a szempontbol, legalabb megjelent a multi a BGS jatekaiban, ha csak ennyi elonyunk szarmazik a Starfield, Fallout 5 vagy TES VI-ra nezve, mar megerte a probalkozas. Akinek tetszik (jelen) a FO76 koncepcioja, az el lesz vele egy ideig, neha vissza-vissza ter, mitn barmelyik random online survival jatek eseteben, es ennyi. Aztan megy a levesbe, mert jonnek ujabbak, jobbak, erdekesebbek :)
  • paj01
    #294
    Van egy olyan erzesem, hogy ez fail lesz. Az egesz koncepcio nem tetszik. Jah es mit akarnak 2008-as graffal?:D Ezt odatenni egy RDR2 melle hat...
  • PiszkosFred
    #293
    Egyszer lattam egy steames ertekelest, 1400 ora utan irta a srac, hogy nem jott be neki a jatek...

    En nem ilyen vagyok, 740 oram van a Conanban es imadom. :) De irtam valaszt az uzenetedre is, mert lehet felreerthetoen fogalmaztam (hosszu napom volt, benne van a pakliban).

    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2018.10.08. 19:24:28
  • lammaer
    #292
    Nem jön be a Conan?
  • PiszkosFred
    #291
    Inkabb irj ram es odaadom a kulcsot, legalabb te hasznalod es kiprobalod majd :) Szegeny Conant sem tudtam meg elpasszolni olyan embernek, akirol tudom, hogy fogja is hasznalni...
  • lammaer
    #290
    Majd megvesszük Humble Monthlyban :)
  • PiszkosFred
    #289
    Hat, a gameplay tetszik, de az az alacsony fps meg sutter/fps drop nem tetszik nekem se. Elvileg ez meg egy alfa xb1 build, nem a ket het mulva kezdodo beta aktualis verzioja, vagyis van esely a javulasra, de csodara en sem szamitok.
  • Ellaberin
    #288
    Vegyesek az érzelmeim, mind játékmenet, mind a külcsiny, mind a lag/framedrop terén. Bízzunk benne, hogy azért egy fél év alatt összébb rakják. :D Vagy mire már csak 15 dodó lesz :gonosz:
  • PiszkosFred
    #287
    Itt meg a tobbi, az NDA-nak vege ket hettel a beta elott.
  • PiszkosFred
    #286
    Itt meg 30 perces gameplay video PCG-tol.

    meg itt is (Gamespot)

    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2018.10.08. 16:30:27
  • PiszkosFred
    #285
    Bumm! :)
  • PiszkosFred
    #284
    Hey @DCDeacon i was wondering what would happen if i were to kill a player marked as a murderer but they have no caps on them, what would the bounty be?

    in that case i don't think you get a the additional caps reward (you get a basic reward, but not a bounty from them) but they do receive a debuff penalty (the amount of damage they can do to anything gets lowered for some amount of time)

    forras
  • ToxiMaxi
    #283
    Durván 1 hónap a Bétáig. Azért én bíztam benne, hogy hamarabb lesz béta. Kicsit gyanús, hogy 2 héttel az indulás előtt lesz csak béta. Szerintem baromi félkész még a játék de ne legyen igazam.
  • Irgum76
    #282
    végre van dátum :D
    FALLOUT 76: B.E.T.A. RELEASE DATE OFFICIALLY ANNOUNCED!!
  • Andule
    #281
    Betahoz van vmi koze h honnan veszem a game-et?
  • PiszkosFred
    #280
    Idovel kiderul.
    Ha sikeres lesz a cucc es megis lesz hozza fizetos dlc, akkor az a 2-3 pizza ara siman belefer, mondom akkor, ha amugy is sikeres, jatszok vele, nem gond.
    Ha nem lesz sikeres es ugy akarnak dlcket kiadni penzert, akkor meg ugysem jatszok vele, reszemrol akkor ki nem szarja le? :D

    De, a hivatalos allaspont az, hogy nem lesznek ilyenek, csak skinek meg minden lofasz epeen dolog.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2018.09.27. 19:29:45
  • Andule
    #279
    Olyan fizetos dlc-kre gondolok mint a Morrowind vagy Summerset a TESO-hoz. Ketlem h ilyen ne lenne idovel ha sikeres a jatek.
  • PiszkosFred
    #278
    Na kellett sirni a gameplay hianya miatt :D Legalabb ingame introt mar kaptunk.

    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2018.09.27. 17:39:45
  • Irgum76
    #277
    köszi
    lehet, majd kiderül
  • PiszkosFred
    #276
    Ugyanaz. Valoszinuleg azt csak "guildek" (vagy annak a FO76-beli megfeleloje/"hivatalosan is egy csapatba tartozo jatekosok") epithetik meg (vagyis nem eleg egy random partyba belepni - lasd bossok es nuke utani zonak harcai), emiatt ahogy az utolso online guild tag is kilep a jatekbol, akkor varoska despawnol, ahogy az elso tag belep, spawnol.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2018.09.27. 17:29:39
  • Irgum76
    #275
    nemrég derült ki, hogy akár városokat is építhetsz a csapattársaiddal
    a camp külön van az csak a tiéd azt cipelheted, áthelyezheted
    viszont a csapatépítményeket a workshopoknál lehet felhúzni és ott maradnak akkor is ha az utolsó csapattárs is kilogol
    és más játékosok által bevehető
    Utoljára szerkesztette: Irgum76, 2018.09.27. 17:07:25
  • PiszkosFred
    #274
    Mit ertesz "csapat epitmeny" alatt?

    Minden bazis/"c.a.m.p." cucc, amit epitesz a vilagban az eltunik veled egyutt, amig offline vagy. Ha belepsz, akkor visszakerul, veled egyutt.
  • Irgum76
    #273
    most jutott eszembe, hogy akkor mi lesz a csapat építményekkel?
    ugye azokat workshop-pal húzzátok fel és nem tűnik el kilogolásnál sem
    akkor mi lesz a sorsa ha átkerülök egy másik szerverre?
  • gstup
    #272
    Jogos. Én pc-re rendeltem elő.