12
Baseball :)
  • KolkaF
    #12
  • Renata100
    #11
  • Renata100
    #10
  • Senna84
    #9
  • BASEBALL-fan
    #8
    nem nagyon pörög a fórum :)
  • BASEBALL-fan
    #7
    Szívesen, csak egy regisztráció kell hozzá, és az ingyen meccs szó szerint csak ennyibe kerül, szóval ingyen és bérmentve, ki lehet próbálni. :) (néha elvileg küldenek promóciót akciókról, ha leviszik az árat stb de az nem sok, szóval még az ímélest sem spamelik teli. Élőben és arhívból is nézheted, ha éjjel nem tudod nézni mikor élő bár nem mindig éjjeli vagy hajnali az ingyenmeccs elő fordul hogy 19 órakor kezdődik. (. amcsiknál az kora délutáni meccs)
    Utoljára szerkesztette: BASEBALL-fan, 2018.05.07. 12:50:15
  • ozbom
    #6
    Na majd meglesem, mert kíváncsi vagyok rá. Köszi a linket!
  • BASEBALL-fan
    #5
    Ezt láttam a FB csoportban, csak nem volt hozzá konmment :)
  • Jim Morrison
    #4
    ez baseball :))
  • BASEBALL-fan
    #3
    https://www.mlb.com/live-stream-games


    itt teljesen legálisan INGYENESEN lehet az alapszakaszban naponta 1 meccset nézni, melyet az MLB ad (nyílván ők válasszák ki melyik ez) semmit sem kell telepíteni, csak regisztrálni kell az MLB oldalán. Ezután a linken amit beraktam ki kell keresni a Free Game of the Day megnevezésű meccset, ki kell választani, hogy hazai vagy vendég kommentárral akarjuk nézni a meccset és már mehet is!
    Utoljára szerkesztette: BASEBALL-fan, 2018.05.04. 18:14:47
  • BASEBALL-fan
    #1
    Sziasztok, gondoltam nyitok 1 basball-os topikot, mert ez a sport szerintem kis hazánban méltánytalanul elhanyagolt. Érdekes kis sport és a maga módján nagyon izgalmas tud lenni, ha valaki ért , hogy mi miért történik a pályán. Ti szeretitek a baseball-t?