17
  • M2 #17
    Mesélj nekem, tudatlannak! Mit tudnak, amit az Apple órája nem tud?
  • Macropus Rufus
    #16
    csak figyeld. kb. pont az lesz mint a teló lassítás alma módra. Vedd meg az új cuccost. A régieket lassan de biztosan kiherélik. Az új meg láss csodát, tartalmazni fogja. Sztem.

  • Macropus Rufus
    #15
    sztem te még nem hordál órát csak ilyen okos vackokat.
  • M2 #14
    "ha lebutítják egy alap órára"

    Ki butítja le "alap órára"? Ekkora butaságokat ne írjál már!
  • M2 #13
    "Egyébként meg a iWatch órának rossz"

    Miért? Nem mutatja az időt? Pontatlan? Ugye, hogy mekkora sznob vagy!?
  • Macropus Rufus
    #12
    igen. Ezért írtam le. Meg azért, hogy irigykedjél, hogy nekem van, neked meg nincs és soha nem is lesz. :p
    Gondokodsz néha mielött írsz valamit? Ha azt írtam volna, hogy az órám jobb mint az Apple cucca, akkor kb. a második hozzá szólás azt fírtatta volna, hogy milyen órám van. Most, hogy leírtam ez a gond.

    Egyébként meg a iWatch órának rossz, mobil kütyünek értelmetlen, soroljam?
  • Macropus Rufus
    #11
    olvasd el mit írtam. Azt írtam, hogy ha lebutítják egy alap órára, akkor ott már nincs esélye másokkal szemben.
    pl. az anyag használatban, a minőségben, a megjelenésében. stb..
  • gforce9
    #10
    Applefanoktól hallani, hogy sznob a másik fél, nagyon bájos :D De folytassátok :)
  • M2 #9
    Nem az számít! Az a lényeg, hogy leírhatta ide, hogy neki milyen órája van. Minden órabuzi sznob ebben éli ki magát. Ez ad nekik identitást.
  • Tikal #8
    És milyen téren eszi meg az Apple Watch-t? ... teljesen más célt szolgálnak
  • kvp
    #7
    Az Apple celja alapvetoen mindig is az volt, hogy a sajat hardveren a sajat szoftvere fusson. Ha lenne hozza eleg erejuk, akkor az Apple tulajdonosoknak lenne kulon facebookhoz hasonlo kozossegi oldal. Nem mondom, hogy nem volt ra kiserlet, de nem jott be. Ha senki sem keszit alkalmazast az apple watch-ra csak az Apple, nekik ugy is pont jo, sot meg jobb, mert kevesebb ceggel kell osztozniuk a beveteleken.

    A kivont alkalmazasok eseten egyebkent egyszeruen arrol van szo, hogy nagyon nem eri meg a tobbi cegnek Apple watch-ra fejleszteni es amit a kezdeti kapkodasban ki is fejlesztettek, az szepen avul el es esik ki a kinalatbol.
  • M2 #6
    Az, hogy már csak natív alkalmazások futhatnak az órán, az egy előrelépés. Miért lépnének innen hátra?

    "Ha szépen leszednek róla mindent akkor semmivel nem lesz több mint egy hagyományos óra."

    Az Apple nem fog róla semmit sem leszedni, márpedig a gyári appok hozzák a Watch igazi előnyét. Az embereknek nem is kell több és ez oda vezetett, hogy érdeklődés hiányában nem érdemes rá fejleszteni.
  • Macropus Rufus
    #5
    én értem, hogy Skylake mire is gondolt. Azért ne fogadjál komoly összegben, hogy nem lesz az iWatch 4.0-ban benne az amit most kiszednek belőle.

    Logikusan végig gondolva: mi a fenéért is tették eleve bele? Másodszor minden hardware annyit ér amilyen programokat tud futtatni. Ha szépen leszednek róla mindent akkor semmivel nem lesz több mint egy hagyományos óra. Azok között viszont az Apple sehol sincs. Pláne a 100ezer feletti kategóriában.
    (nekem csak egy Citizen Titaniumom van, de már az is megeszik reggelire ezt a kütyüt.)
  • M2 #4
    Ennyi. Szerintem az Instagramnál nem érezték úgy, hogy annak a nagyjából öt embernek érdemes lefejleszteni, aki játszadozik vele.
  • Ellaberin
    #3
    Eleve b.romság egy óra méretű kijelzőn ilyen alkalmazásokat futtatni.
  • M2 #2
    Szoftveresen tartják kicsi méretűnek a képernyőt ezek a g.cik!
  • Skylake
    #1
    Ilyen az, amikor a szoftveren keresztül gyakorolnak kontrollt. Ezért jó, ha minél több eszközünk hardverre, és attól elkülöníthető szoftverre bontható, és szoftver totális, teljese körű kontrollja, funkcionalitása ott marad a gyártó kezében. Így lehet ugyanazt még egyszer kifizettetni, illetve sz*patni a népet, hogy az amúgy funkcionálisan és működésben megfelelő hardvereket szemétre dobják, hogy az új hardveren gyakorlatilag ugyanazt a szoftverfunkcionalitást megkapják, kicsit másképp csomagolva, hogy ne legyen annyira nyilvánvaló az átb*szás és lehúzás!