11
  • Jawarider
    #11
    Szerintem az első kettő egybe nézve jó lett. Elsőben az ötlet, a másodikban a sok válasz volt jó.
  • wraithLord
    #10
    Én azért el tudnék képzelni egy első rész utáni rebootot. A Matrix első része jó lett, de a többit Wachowskiék nem kicsit eltolták, ott lenne mit kiköszörülni.
  • logitor
    #9
    Nekem is. :) Megfelelő forgatókönyvvel lazán kijönne belőle egy második trilógia.
  • Macropus Rufus
    #8
    az nagyon jó kis cuccos. A Zion második reneszánsza a kedvencem belőle. :)
  • logitor
    #7
    Ajánlom figyelmedbe a 2003-ban elkészített official Animatrix antalógiát... szerintem ez több, mint gazdag.
    https://www.youtube.com/watch?v=JwKJsRU6V_s
  • Zombee
    #6
    Kár, hogy a Mátrix tipikus egyfilmes csoda. Annyira lezárt, kerek az első rész,, hogy folytatni nagyon nincs értelme. Nem is sikerült az eredeti alkotóknak sem. A cikkíró egyébként hol lát gazdag univerzumot?
  • subotal
    #5
    Kétesélyes. Vagy nagyon jó lesz (és méltó a névre), vagy roppant fostos. De sajnos szerintem a második.
  • Major
    #4
    Már az is nagyon szubjektív, hogy kinek mik a régi nagyok.
  • Ender Wiggin #3
    Á... hagyjuk.
  • kalapos01
    #2
    Egyrészt ez a beszéd, nem kell asszisztálni. Másrészt, szerintem súlyosan félreértesz pár filmes fogalmat, mert senki nem akarja feldolgozni a Mátrixot, csak folytatni, egy teljesen új, saját sztorit elmesélni az univerzumban, amihez ÖTLET kell, harmadrészt a nyafogás helyett megpróbálhatnál filmeket nézni, és akkor látnád, hogy mennyi, de mennyi ÖTLET van. Persze, ha olyan filmeket nézel, amiket mostanság, akkor ne lepődj meg, ha sírásra görbül a szád az ötletek hiánya miatt. Te választod az ötlettelen filmeket az ötletesek helyett.
  • Vanek úr
    #1
    Manapság már semmi ötlet; csak régi nagyok újra elkészítése. Vagyis nem filmezni akarnak, csak pénzt lenyúlni. Amihez én nem asszisztálok.