4
  • wraithLord
    #4
    Ja igaz, azt 1-2 hónappal előbb mutatták be. De rondább is. :D És ők dolgoznak az elkerülésén, az Apple meg nem, és a többiek bőszen utánozzák.
  • takysoft
    #3
    Hát.. a belógó részt az Essential találta fel :D
  • wraithLord
    #2
    Amikor megjelent az iPhone X, még nem gondoltam volna, hogy amiből a fél világ poént csinált (notch), ekkora divat lesz. Azt hittem, csak nem volt jobb ötlete az Apple-nek, de senki nem fogja követni. Ehhez képest özönlenek a gusztustalanabbnál gusztustalanabb alternatívák és iPhone koppintások. (Persze, miután a notch a gyakorlatban mégsem bizonyult annyira nemkívánatosnak - végül is Apple találmány, szóval ez sem meglepő - nem csoda, hogy mindenki a slágerfont akarja utánozni.)

    A Vivo és az Essential Phone az egyetlen, aki úgy gondolja, hogy az a belógó rész nem szép? (+ aki nem akar széltől szélig kijelzőt hosszirányban is) Ők házból kiugró kamerával szórakoznak, bár én őszintén szólva azzal is megelégednék, ha külön adnának hozzá egy USB-re dugható szelfikamera modult, soha elő nem venném. Csak tükörnek szoktam használni, amikor kajálás után dzsuvás a szám... :D

    Ja amúgy most jött ki a OnePlus 5T... :D
  • takysoft
    #1
    Ebben is üveg hátlap, meg notch?
    Szánalmas....