12
Desolate
  • DevLupius
    #12
    Kipróbáltam most, hogy 1.0-ba lépett, hiba volt.
    Nem volt semmi elvárásom a játékkel kapcsolatban, de még azt is sikerült alulmúlni :)
    A játék ALT+F4-el ért véget mikor harc közben köddé vált az ellenség.


  • Ironman2
    #11


    Ja elég fura az eleje,mintha valami tiz évvel ezelőtti fps gondolkozós játék lenne.
  • Norbertboy
    #10
    Vissza adtam a játékot, nem jött be. Ettől függetlenül lehet jó játék csak nekem nem tetszett.
  • Ironman2
    #9
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Közben rájöttem hogy visszafele is van egy tekerő a piros csövön,de igy se történt semmi se az emeleten.LOL
  • Ironman2
    #8
    Nekem el is fog fogyni a kajám,annyit gondolkoztam,egyedül egy medikittet találtam még.DDD
  • Ironman2
    #7
    Az jó!! Majd este megnézem.Egyébként mi a fenét kell csinálni ott az emeleten,amikor felmegyek,és az üvegen belül nyög egy faszi.Mögötte egy szörny árnyéka vagy mi látszik a falon.Egyedül egy kereket tudok elfordítani a folyosón.Már mindent próbáltam,de nem tudok továbbmenni.

    Nagyon spoiler!!!! Aki szeret gondolkozni ne olvassa el!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Arra rájöttem hogy a kék villámokba kell dobni egy követ,és felül kinyilik az az ajtó.Középső egérgomb a kődobálás.

    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2018.02.19. 15:12:46
  • Norbertboy
    #6
    Én megvettem, adok neki 2 óra lehetőséget legfeljebb vissza adom.

    Majd rakok fel videót.
  • Ironman2
    #5
    Én most kipróbáltam a virágboltit,elég gagyin indul az egész,tiszta Half-Life,és Dead Space keverék a belső helyszinek nem valami kidolgozottak.
  • Norbertboy
    #4
    Magyarok játszanak?
  • Hexex86 #3
    Egy kis ízelítő. De folyamatosan frissítik. Nem "üres" játék! :)
  • Ironman2
    #2
  • Ironman2
    #1
    Ismét egy open world survival horror játék látott napvilágot,persze early acces státuszban.Akár négyen is nyomulhatunk benne.Zombik,banditák,különböző lények támadnak bennünket folyamatosan.Vannak küldetések,és lehet craftolni,fejleszteni a fegyvereket,sőt magunk is fejlődhetünk benne!

    Steam link

    Hivatalos oldal



    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2018.02.11. 20:32:40