23
Spirit Animal Survival
  • lammaer
    #23
    Hm.... szortíroztam a favorit topikokat, hát azóta se jött ki Early Accesből... elnézve a commenteket, újabb failed EA cucc...
  • Ironman2
    #22
    Na megvan a végleges megjelenési dátum,nem is kell rá sokat várni már:

    Elérhető: 16 May 2018
  • Ironman2
    #21
    Elérhető: TBA April 2018
  • Ironman2
    #20
    Már márciusra tették át.D

    Viszont Kickstarteren elindult a támogatás,lehet nekik adakozni:

    Ide katt!

    http://steamcommunity.com/games/745810/announcements/detail/3372504422407671427
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2018.02.25. 23:02:04
  • Ironman2
    #19
    Átrakták ebbe a hónapba a megjelenést
  • lammaer
    #18
    Valóban nem vagyok egyszerű eset, sajnos kicsit szakmai ártalom is (tesztelő vagyok). Nem szándékoztalak megbántani, sry.
  • Norbertboy
    #17
    Remélem mára ki okoskodtad magad! ;) Gondolom szeretnek a barátaid! :)

    Amúgy tényleg túl lelkes voltam és nem olvastam rendesen el a mondatot. Viszont így teret adtam Neked!
  • lammaer
    #16
    "kicsit the isle stílusban" írta ugye....
  • Norbertboy
    #15
    Van ilyen
  • Caliph
    #14
    lehetne már egy olyan is amikor dinóval vagyunk és survivorokat kell enni,vagy másik dinókat...kicsit the isle stílusban,felnőni,társat találni tojást rakni pl raptor falkában vadászni :D
  • Ironman2
    #13
    Craftolás:

  • Ironman2
    #12
    A Dínók:



  • Ironman2
    #11
    Ez már eléggé meggyőző:

  • lammaer
    #10
    Lehet pl elég az ha kicsit casual barátabb lesz, kihagyják belőle a scifi vonalat, raknak bele mondjuk minecraft jellegű propgramozhatóságot, használhatóbb állati AI-t stb stb. Pl milyen fasza lenne ha az állataidat a telkeden belül elengedhetnéd hogy egyenek/legelésszenek maguktól... én pl emiatt szálltam ki az arkból a végén, addig tekergették a kajafogyasztást/húsrohadást felfelé, hogy hetente 2x kellett etetni különben random éhenhaltak az állatok.
    Gázolaj töltögetés kéthetente (az 1 havi helyett), persze termelni macerásabb (mert azt nerfelték)...


    Semmi mást nem kell csinálni, csak kicsit beleolvasni az ark suggestions fórumba, esetleg körbenézni a népszerű modok közt és kevésbé grindelőssé tenni a játékot.

    Ami nehezebb falat, hogy jobb enginet csinálni... ne buggoljanak már ki az állatok a falakon meg ilyesmi...
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2018.01.29. 16:06:49
  • Ironman2
    #9
    Már az elején lesznek lovagolható,és repülhető állatok (Ptera,és a Quatzal,hát persze!).A sárkányt viszont nehéz lesz megszerezni,szintfüggő is lesz.Itt a szelidités az állatok etetésén múlik majd.Egy kék csík lesz a fejük felett,és onnan látjuk mennyire viszonyul majd hozzánk.Szörnyeket kell majd legyőzni,3 nagy boss lesz itt is.
  • Ironman2
    #8
    De akkor valami egyedi dolgot kellene belerakni ami megkülönbözteti a másiktól.Mondjuk az is elég ha a sci-fi dolgokat nem teszik bele ide.A dinók kicsit furák benne. Egy igazi vadonban játszódó túlélőjáték legyen végre
  • Voltan
    #7
    Na ja, ha a minimum lenne az ajánlott, az több, mint baráti. Ez viszont így nevetséges, már-már trollkodásnak tűnik.
    Avagy ha tényleg ez lesz a végleges ajánlott, akkor a banda nem tud fejleszteni, és pont. Erre nincs mentség. :D
  • lammaer
    #6
    Nem olyan rosz dolog ha egy bejáratott stilusbanhoznak létre egy új játékot - jó ötletet klónozni nem butaság.
    Az ark messze nem tökéletes, van pár ziccer/probléma, amirae ha odafigyelnek, sok játékos radarjára rákerülhetnek.

    Nem kel utolérniük az arkot, ha jól csinálják bőven megférhetnek az ark mellett is.
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2018.01.29. 15:18:05
  • Ironman2
    #5
    Nagyon bele kell húzniuk,ha az ARK-ot utol akarják érni.Mondjuk nem is értem minek kellett fejleszteni egy tök ugyanolyan játékot,amikor tudják hogy ott a nagy rivális.Valami egyedit kellene ebbe belevinni ahhoz hogy jó legyen.
  • Ironman2
    #4
    Ja én a minimumot néztem,tényleg brutális a gépigénye.

    AJÁNLOTT:
    64 bites processzor és operációs rendszer szükséges
    Op. rendszer: Windows 10
    Processzor: Intel I7
    Memória: 32 GB RAM
    Grafika: Geforce 1080 8GB
    Tárhely: 30 GB szabad hely
    Egyéb megjegyzések: Minimum 20 Mbit/s Internet Connection Required
  • Norbertboy
    #3
    Mi ez a brutális gépigény? Gondolom sokan veszik majd meg! :D
  • Ironman2
    #2
    Ahogy nézem,ez Unity engine inkább.Érdekes lesz,egy próbát megér majd.
  • Ironman2
    #1
    Hamarosan elrajtol ez a remekmű,érdekesnek néz ki,de legjobban az ARK:Survival Evolved-re hasonlít.Szinte ugyanazokat kell csinálni ebben is.Dinókat,sárkányokat kell szelidíteni,építeni,craftolni,harcolni.
    A True Illusion Softvare gondozásában jelenik meg,természetesen korai hozzáférésként.(early Acces)

    Steam

    Facebook


    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2018.01.29. 14:59:48