10
  • zola2000
    #1
    Nier, tales of berseria, dragon ball xenoverse a pc eladási top listán, nocsak.
  • grebber
    #2
    Azért az EA becsokizna ha az ő bármely szarjából fogyna annyi mint pl a PUGB-ból. Ilyen rövid idő alatt nem igen volt még olyan pc-s cím amiből 26.5 millát eladtak volna....(2017 dec 31-es adat csak steam)
  • Tinman #3
    Még a végén talán azt is megérjük, hogy a #mocskosnintendo játékai is felkerülnek és nem láncolják oda a röhejes szemetjükhöz a jó játékokat.
  • takysoft
    #4
    Kolléga, hogy adnál el a röhejes szemetüket, ha nem lenne jó játék hozzá? :D
  • Ender Wiggin #5
    khm... steam... hogy jön ide a nintendo?
  • Tinman #6
    Ha elolvasod melyik hsz-re reagáltam megérted, vagy nem.
  • Ender Wiggin #7
    ah, mindegy.
  • zola2000
    #8
    Off Wiiura is voltak majdnem ugyan ilyen exkluzív játékok, mégsem vette senki, de a handheld mód egy -amennyire lehet- rendes konzolban nagyon bejött a piacnak.
  • Gergokispalad
    #9
    Sziasztok, segitséget szeretnék kérni, hátha valaki tud segiteni. Kisfiam játszik Fifa 18-al, Xbox one S-en. Most véletlenül valamit elállitott és kapuralövésnél nem erőteljesen megrugja a játékos a labdát, hogy a kapuba menjen, hanem mindig átiveli a kapu felett! Nem az X gombot nyomja, hanem a B gombot! ( Ehhez én nem értek, az ő elmondása alapján irtam. :) Kérlek, segitsetek ha tudtok! Elóre is köszönöm szépen, további jó játékot kivánok!
  • zola2000
    #10
    Options menüben controller settings vagy hasonló menüt kell keresgélni.