9
  • TOR-rent
    #9
    Sikerült már betiltaniuk a TOR-t ?

  • Tetsuo
    #8
    Még csiszolni kell, meg ajánlani más országoknak, majd összehangolni, de a lényeghez közelít, miszerint a két kaszt (jól mondta a "civilszervezet" előadója) egyre inkább elkülönülő jogokkal kell, hogy rendelkezzen.
  • Skylake
    #7
    Baromság, kivitelezhetetlen, de igen, próbálják csak meg, és csinálják végig rendesen: tehát TLS és SSL is tiltott legyen. Netbank és szenzitív adatok a francia ISP-knél http alatt mennek, szuper! Sőt, az alkalmazott GSM protokollból is ki kell venni franciáknál a titkosítást, nyilván! Hiszen nem lesznek bűnszervezetek, amelyek ráugranának minden olyan támadási lehetőségre, amely pont a nem létező / deklaráltan sz*r titkosítást alkalmaznak! Próbálják csak ki a franciák – mi pedig popcornt ropogtatunk addig. Egyébként a GDPR ott is hatályba léptetendő májusban, ez kissé lehűti ennek a „forradalmi” gall megoldás alkalmazásának lehetőségét.
  • kvp
    #6
    Vagy facebook es mindenki onkent leir mindent amit gondol. (Mar aki. Aki nem az meg gyanus.)
  • tom_pika
    #5
    Amúgy nem tudom hogyan képzelik az emberek, hogy pl. titkos gondolataik vannak. Szerintem ez rendkívül gyanús!! Megfelelő idegpályák átvágása születéskor, vagy folyamatosan az ivóvízbe adagolt igazságszérum megoldás lehetne erre.
  • kvp
    #4
    Azert vicces lenne ha betiltanak a titkositasokat es ettol kapasbol nem lenne gmail, google maps vagy youtube. De a turistak is csak a telefonjuk nelkul mehetnenek be az orszagba. Hat erdekes lenne ki maradna ott a helyi lakossagbol facebook nelkul...

    (Tudom hogy a fenti szolgaltatasokat lehallgatjak de nem a franciak, mert ok nem kaptak hozzajuk kulcsot. A telegramm meg vicces mert ott azt szinte csak iszlamistak hasznaljak, szoval macron is minimum gyanus...)
  • Grifid71
    #3
    Ez csak szájkarate, legyinteni kell rá.
  • Tetsuo
    #2
    Még ha azok lennének!
  • Sydra
    #1
    Fasiszta rohadékok!