5
  • lerboy
    #5
    Én nem értem miért kell állandóan lehúzni a Kotor 2-t. Nekem kifejezetten bejött a játék, főleg a hangulata tetszett. Kifejezetten bátor lépés volt, hogy a háttérsztori nem a jedi rend díszlépéses diadalát adta.. És Kreia karaktere is nagyon tetszett.
  • WoodrowWilson
    #4
    Szerintem is nagyon jó játék, 20-körül van a végigjátszásaim száma (az első résznél is). Kár, hogy MMO-ként kapott folytatást.
  • wraithLord
    #3
    Kreia az Erő mindkét oldalán állt már, és a játék idejében már éppen egyik oldalon sincs, mert meglehetősen rühelli az Erőt. Szerintem ez nagyobb ötlet, hogy végre az Erőről, mint egy öncélű manipulátorról próbálnak filozofálni. Én személy szerint örülök, hogy végül ez lett belőle, még úgy is nagyot ütött, hogy az Obsidian nem is tudta rendesen befejezni. Persze a Bioware ötlete is jó... de legalább így lett egy DAO (a többi részt kihagyhaták volna), és egy ME.
  • WoodrowWilson
    #2
    Mondjuk Kreiáról is kiderül az elején, hogy nem az Erő jó oldalán áll, ő is ki akar képezni, és a végén ő lesz a főellenség. Annyi, hogy nem Yoda fajához tartozik. Szóval ez a koncepció sokat nem változott.
  • takysoft
    #1
    Érdekes cikk, köszönjük szépen :)