9
  • muerte2
    #9
    Addig amig nincs megfelelö Hardwer a VR alatt nem fog robbanni.
    PS VR on minden minimum egy generacios ugras visszafele.
  • MasterMason
    #8
    Mondjuk én nem psvr-el tolom hanem OR-al, de azért jöhetnének a szimek mellé még jobb kaland és stratégiai játékok is, pl ez skyworld is olyan kurva jó és aranyos kis game, csak az a baj vele, hogy kis. :D

    Nagyon remélem, hogy a total war-hoz adnak ki vr támogatást utólag. Az nagyon jó lenne. Rengeteg olyan játék van, amelyet kis változtatásokkal VR kompatibilissá lehetne tenni a vorpx megoldásához hasonlóan. Biztos sokan vennék ezeket a vr eszközöket, ha tudnák, hogy régi játékaikat is újrajátszhatják akár szemcsiben...
  • Szefmester
    #6
    Csinálsz egy odavalósi sub-accountot és bevásárolsz. A fő profiloddal meg behúzod a trófeákat. (amik kelhetnek, ha tényleg bevezeteik a pletykált jutalmazó rendszert)
  • NEXUS6
    #5
    Hmmm, így azért mindjárt más.
    PayPal-os fizetéssel lehet más régiós accountból vásárolni?
    Van egy amcsi, meg egy japán is, de még nem próbáltam, de magyar netes kártyával nem engedi.
  • zola2000
    #4
    http://www.siliconera.com/?s=vr

    miért csak nyugati vr játékokról szól a cikk? (jó, a szingapuri psn accountommal több anime vr játékot látok angolul mint az európaival)
    Utoljára szerkesztette: zola2000, 2017.12.11. 16:35:21
  • NEXUS6
    #3
    Kb. mint a Bound volt. Szép játék, csak attól is mélyszomorúságot kapott az ember a VR-os instant hányinger mellé.

    Könyörgöm, ugribugri aranyos játékokra vágyok, meg szimulátorra, meg vidám lövöldözősre!
    De nem, 10 zombis, horror, meg nagyon mélylelkű depressziós játékra jut egy lövöldözős. Az is indie fejlesztés. Fasza!
    Na így fog robbantani a PSVR.
  • hungi
    #2
    "Tyler éppen élete legrosszabb időszakát éli és nekünk az emlékeit felkutatva kell tisztázni mi is történt és mi vezetett a depresszióhoz"
    Instant klasszikus/musthave kérem szépen!

    Japánban már mindenkinek elsorvadtak a golyói?
  • NEXUS6
    #1
    Háááát, ezzel szerintem nem fog robbantani. Idén is pont ilyen gyökérségek jelentek meg. 1-2 szimulátor azért beeshetne, mondjuk a warthunderhez adhatnának ki kiegészítőt, meg az Elite-hez.