13
  • jkedzs
    #13
    az alapból idióta magyar társadalom pr agymosással és konzumidiotizmussal párosítva. = szánalom.

    Steamen blekk frájdéj nélkül 3000 a Supreme Commander: Forged Alliance
    http://store.steampowered.com/app/9420/Supreme_Commander_Forged_Alliance/
    megéri. éveken keresztül lehet játszani vele. nem divatfos déelcé/lútboksz szerencsejáték, mint amiket mostanában lehet kapni lehúzós ekszboksz és pées4 rendszerekben. persze ha konzumidióta vagy, akkor nyugodtan vegyél olyat.
    https://twitter.com/EvolutionRaven/status/930450688106221568

    ha meg ratyi RTS-re izgulsz, akkor ott van az ingyenes multi a StarCraft II-ben.
  • ugh
    #12
    Ugat a ballibb barom aki szerint minden negativ dologban elen jarunk minden pozitivban meg hatul.

    A buzi haverjaid idejen is minden evben minden egyre dragabb lett.
    Eltuntek nagy penzek es landoltak mashol.
    Csak nem emlexel mert egy ostoba hulye vagy mazsolaszeru aggyal...

    Nezz youtubeot mi megy mashol karacsonykor te retardalt okor.

    Utoljára szerkesztette: ugh, 2017.11.18. 10:22:33
  • wraithLord
    #11
    "Nálunk viszont néhány kereskedő előre hozta az akciót, már csak azért is, hogy az emberek ne a külföldi webshopokban költsék el a pénzüket, illetve igyekeznek meghosszabbítani az egyébként egy napos eseményt"

    A neten is ma kezdődik a Black Friday, úgyhogy már mindegy... Most kaptam pl. az Amazontól is emailt, hogy BF van. Pont azon röhögtem, hogy odaírják, hogy 50 % off, aztán amikor megnézem máshol, ott akció nélkül kerül annyiba, mint Amazonon akciósan. Szóval csak a szokásos, odaírnak egy magasabb árat, áthúzzák, odaírják a valódi árát, és megkapja a plecsnit, hogy akció... :D
  • lammaer
    #10
    A corvin plázában már kerülgetni kell a folyosón a karácsonyfákat... nem újonság hogy előre hozzák a felhajtást :D
  • lammaer
    #9
    Igy igy, az árukereső meg az ebay korában aki egy online BFen drágábban megveszi a cuccokat mint amennyiért máshol rendesen megkapja, az meg is érdemli.

    Egyértelműen az ED-nél a %ok csalókák, mivel az ED alapból jelentősen drágább a többi netes cégnél. De minden további nélkül ki lehet fogni olcsóbban a cuccokat, csak az engedmény nem 50%, hanem csak 10-15-20.
    Nekem az is megéri, olyan dolgokat vettem amik eddig is a listán voltak, mindegyiken nyerek 10-15-20%ot, azt kész.

    Nem veszek olyasmit ami amúgy nem kellene, szóval a konzumidiótázók nyugodtan kerüljenek el :D
  • Vanek úr
    #8
    Mondjuk a cím is elég szép, elmondja, hogy bizonyos boltok direkt előrehozzák a saját akcióikat, nehogy máshol költsön az, aki akciós terméket akar. Lassan már a kutyát nem érdekli, mikor is van a BF; előrehozzák akár szeptemberre is, hogy "vásárojjjá má, te büdös paraszt, most van nálunk BF, meg Karácsony, meg húsvét, meg Halloween, meg .....".
  • Relixo
    #7
    Túl sokat vagy orbánviktorka seggébe és túl mélyre mentél benne, valószínűleg azért ez ugrott be elsőre neked.
    Amúgy meg retardált karácsonyi csorda mindenhol van...magyarország ebben is az élen jár!
    Karácsony tájékán meg aztán főleg, mintha nem lenne utána már semmi... és persze csak karácsonykor kell gondolni másokra amúgy meg le se sz@rják egymást. Képmutatás magasfoka a hülyeségről ne is beszéljünk. Azon röhögök még jókat ilyenkor mikor beállnak az emberek a 25m sorba 121.-nek és ott marják egymást! Hajrá karácsonyi csürhe! :D
  • NEXUS6
    #6
    Közeledik a tél!
    XD
  • Myers
    #5
    A képről nekem az ugrott be, hogy egy migránscsorda épp áttöri a határátkelőt. :)
  • Dynamic
    #4
    Ez mondjuk nem teljesen igaz. Néha ki lehet fogni jó vételeket. A tavalyi BF-n pl. majdnem fél áron vettem egy Apple TV4-et. Azóta sem láttam sehol annyiért amennyiért tavaly megkaptam. Ráadásul amúgy is akartam venni, csak kivártam a BF-t és mázlim volt.

    Ettől függetlenül tény, hogy ezek a jó vételek a ritkábbak. Hiába a -30%-os címke, egyből nézem én is az árukeresőt, mert sok helyen az "akciós" ár annyi, mint máshol az alapár.
  • molnibalage83
    #3
    Just for record, online is van BF...
  • dzsagon
    #2
    shopingoljatok barmok
  • NEOreg3
    #1
    Ha pedig az embereknek nem lenne elég ez az 1 nap, akkor menjenek fel az árgépre és Black Friday-es (vagy még jobb) árakon vásárolhatnak egész évben más webshopokból.