115
Elyon: Ascent Infinite Realm
  • SANTANTICA #75
    kapott valaki kulcsot? már elvileg tölthető a game de semmi hír kulcsról
  • wudoORock
    #74
    Sziasztok!
    Akinek lenne kedve a béták alatt magyarokkal együtt játszani, az a Mirayse által meghirdetett face csoportba megtalálja a részleteket ezzel kapcsolatban.
  • Mirayse
    #73
    Hmm,nem értem miért :/

    Ez az oldal címe: https://www.facebook.com/groups/2110167075719775
  • SANTANTICA #72
    a FB link nem működik
  • SANTANTICA #71
    Köszi, várjuk
  • Mirayse
    #70
    Sziasztok!

    Az első zárt béta pontos dátuma: Május 6.-10.

    Hivatalos oldal

    Elyon Hungary magyar csoport
  • SANTANTICA #69
    Discord?
  • HCxBalint
    #68
    sziasztok! elég sokat érdeklődtem már streamerektől, hogy vajon, mikor jön EU-ba a játék, és EU oldalon is, és a streamerek véleménye alapján is azt mondták, hogy 2021. év második felében. Alapitottunk előre egy guildet. Minden komoly szándékkal érdeklődőt szivesen látunk csapatunkban ( team UNICUM Guild ) ha van rá lehetöség, szeretném megosztani a facebook csoportunkat amit nem rég hoztunk létre. https://www.facebook.com/groups/819118508639413
    Utoljára szerkesztette: HCxBalint, 2021.02.18. 17:27:16
  • SANTANTICA #67
    Jó lehúzás egy kóreai próba....(nem csak a játékot kell megvenni hanem egy közbeeső accot is Daumtól)
    15 + 16 dolcsi + Exitlag is kell

    itt a leírésa

  • SANTANTICA #66
    Korea

    a Daum vagy min regisztráltaknak (ingyenes)
    infó
  • savior666
    #65
    EU vagy korea?
  • SANTANTICA #64
    stressz teszt nov 28-29
    Utoljára szerkesztette: SANTANTICA, 2020.11.21. 17:02:50
  • SANTANTICA #63
    Ennek pedig örülni kéne...mert ha nem fizetős akkor P2W shop parádé....aztán nézheted, hogy a gazdag gizda az 50+80%-os xp potikkal és szuper upgradelt fegyóval 2 nap alat maxos és már írogat hogy uncsi a játék....nem véletlen a legstabilabb mmok azok előfizetésesek (pl EVE). A Black Desert vége is akkor kezdődött el mikor megnyilt a shoping az előnyökért. A félelmem inkább az hogy egy remek ötletekkel teli újdonságból nem csináltak-e egy Aion 2-őt....
    Utoljára szerkesztette: SANTANTICA, 2020.11.07. 22:01:33
  • savior666
    #62
    Elég szemét húzás, hogy évekig f2p-nek reklámozzák, aztán amikor megjelenne akkor meg fizetőssé teszik.
    Igy részemről felejtős.
  • SANTANTICA #61
    lesem...
  • Sagittis
    #60
    Némi infó
  • Mirayse
    #59
    Már én is nagyon várom.Reméljük azért jön ilyen lassan hogy minél kiforrottabb játékot kapjunk. :)
  • SANTANTICA #58
    Hmm...jó lenne már



    Utoljára szerkesztette: SANTANTICA, 2020.08.19. 13:00:01
  • SANTANTICA #57
    Köszi :)
  • Mirayse
    #56
    Megtörtént az átnevezés :)
  • SANTANTICA #55
    Kéne nyitni egy Elyon szobát? Vagy ezt át lehet nevezni?
  • SANTANTICA #54
    ja közben észrevettem....asszem azt ki is próbáltam még korábban, de nem jött be
  • Eragon30
    #53
    Szia! Dehogy :D az másik játék :) Sajnos Elyonról nincs új információ jelenleg..
  • SANTANTICA #52
    Most megy akkor orosz teszt szerver?
  • SANTANTICA #51
    na erről pont lemaradtam :/
  • Eragon30
    #50
    Néhány élő közvetítés: https://www.facebook.com/ELYON.HUN/
    Ma 17:00ig lehet videózgatni a cikkben szereplő hivatkozásokon :)
  • Eragon30
    #49
    Hát igen.. és ez csak a harci része volt kb kíváncsi leszek még mi mindent látunk : ) Mondjuk hamarosan legalább videózhatunk :) És reméljük hogy playpark is gyorsan beindítja a játékot :D Állítólag már ők is megkapták az első verziót és annak a beállítgatása-tesztelése történik.... Remélhetőleg hamarosan találkozunk ingame ;)
    Utoljára szerkesztette: Eragon30, 2020.04.01. 08:55:04
  • SANTANTICA #48
    igen most olvasom az új infókat, köszönöm
    nem kis változás lett
  • Eragon30
    #47
    @SANTANTICA igen de 12órás teszt lehetőséggel ez nem egészen CBT, inkább stress test ahogy te is beleírtad.Vagy inkább egy olyan indítás előtti gyorsteszt amin pár szerencsés előbb fedezheti fel a játékot
    Célszerű lesz megvárni az ázsiai indulást a koreai változat helyett.. Elég nehéz lesz bejutni és komoly megerősítéseken kell hozzá átesni ;)
    Az új információk már olvashatóak: https://www.facebook.com/ELYON.HUN/
    Utoljára szerkesztette: Eragon30, 2020.04.01. 08:21:12
  • SANTANTICA #46
    Elvileg:

    There will be one final Closed Beta (stress test) before the Open Beta begins.

    In order to participate in the last CBT, which will last for 12 hours, you need to have a Korean Phone Number.

    ◘ Application Period: Wed., April 1 11:00 ~ Tues., April 7 24:00

    ◘ Winners announced Dictionary & Download: Thurs., April 9 after 15:00

    ◘ Closed Beta Test: Sat, April 11 12:00 - 24:00 (12 hours)

    • Invitation tickets: You can send invitations to friends if you get selected for the Closed Beta Test.

    VPN is required in order to participate in the Closed Beta Test.
  • SANTANTICA #45
    Na végre egy kis mozgolódás az jó hogy nyitott lesz az ázsiai játék mindenki előtt az Európai megjelenésig.
  • Eragon30
    #44
    Némi új infó:) https://airthegame.hu/kakaogames-ws-krafton-obt-kiadas-elotti-egyesitett-tesztek/
  • SANTANTICA #43
    +++
  • Eragon30
    #42
    Türelem A:ir-t terem Még csak január van, bőven van idejük a februári bejelentéssel, és a márciusi indítással (2020Q1). Természetesen a nemzetközi játékos bázis nagyon türelmetlen már, ami érthető. Nagyon sokan úgy voltak vele hogy megvárják a nyugati, vagy legalább az ázsiai indítást. De most már a koreai is elmenne nekik,csak jelenne már meg Én úgy vagyok vele, hogy dolgozzanak csak rajta addig is és ne legyen bugos stb.. mint a pre-obt kliens :) Az ázsiai indítást meg mindenképpen megvárom. Amúgy is van egy nagyon jó hír aminek mindenki örülni fog már ha megerősítik ezt a hírt.. Az új cikkben lesz majd olvasható airthegame.hu a hírek és cikkek menüpont alatt . Természetesen ennek a jó hírnek semmi köze az európai változathoz, azt 2021 közepénél előbb senki ne várja :) Amint megkaptuk az új anyagot ez a nagyon jó hír is olvasható lesz az új cikkben írtam neked egy privátot majd olvasd el köszi.
    Utoljára szerkesztette: Eragon30, 2020.01.17. 17:35:00
  • SANTANTICA #41
    Tényleg...idén már idén van :)
  • Eragon30
    #40
    Sziasztok! Frissült a weboldalunk. Mostantól https://airthegame.hu - domain címen érhető el ;) hamarosan új információk várhatóak az újdonságokkal, és a megjelenési dátumokkal kapcsolatosan. Facebook oldalunk pedig változatlan címen érhető el
    Utoljára szerkesztette: Eragon30, 2020.01.15. 19:48:38
  • SANTANTICA #39
    Köszi! Lesem is!
  • Eragon30
    #38
    Frissítve ::) Hírek és cikkek menű alatt megtekinthető https://airthegame.xyz/
  • SANTANTICA #37
    ok, köszönöm, várjuk :)
  • Eragon30
    #36
    @SANTANTICA
    Kicsit késik a bejelentés és a koreai + ázsiai kliens OBT start. Kaptunk további információkat, de majd a jövőheti új tartalommal + régi evil spirit castle(elveszett cikkel) fogjuk csak lehozni. Sőt az is lehet hogy majd az ünnepek után. Bár az evil spirit castle cikket lehet vissza tudjuk varázsolni karácsonyi cikként. :D Meglátom nekem is hogy lesz erre időm :) Kellemes Ünnepeket minden A:IR rajongónak

    Utoljára szerkesztette: Eragon30, 2019.12.22. 15:49:29