7
  • Elmin
    #7
    Jogos.
    Nem számoltam azzal a lehetőséggel, hogy nem a végárat írják, hanem csak egy kozmetikázottat.
    Azt feltételeztem az írótól, ha már ide ír akkor pontos helyi áfás árat fogja ide írni, nem pedig egy esetleg "elérhetetlenül" olcsót.
    Utoljára szerkesztette: Elmin, 2017.11.05. 19:08:28
  • M0RN1NGST4R
    #6
    Miért, szerinted a 99 euro a nokia esetén az hivatalos magyar ár? Ha hozzáadod a világbajnok áfát, ugyanott vagy, mint a xiaomival - már ami a készülék árát illeti.
  • Elmin
    #5
    "Ugyanennyiért Xiaomi Redmi 4X-et lehet venni Snapdragon 435-el es 3/32 memóriával, kicsivel többért 4/64."
    Hol találsz itt hivatalosan 30 ezerért Redmi 4x-et?
  • M0RN1NGST4R
    #4
    Pontosan arra a készülékre gondoltam, mikor hozzászóltam a cikkhez.
  • Andrevv
    #3
    Ugyanennyiért Xiaomi Redmi 4X-et lehet venni Snapdragon 435-el es 3/32 memóriával, kicsivel többért 4/64. Ég és föld a különbség, kb mintha egy új Mercédeszt hasonlítanál egy Trabanthoz. Melyiket vennéd meg ha ugyanannyiba kerülnének? Vajon a HMD-sek nem néznek körül mielőtt kiadnak egy ilyen telót?
  • nlght
    #2
    Szerintem nem túl nagy a piaca az 1gb-os telóknak. Ha pl. valami családtagnak még buta telefonja lenne az úgyis megörökli a fiatalabbak leváltott telóját, amiben min. 1 gb már van. Tehát nem sok ember fog nyugaton új 1 gb-os telót venni. Ez öntökönrúgás a Nokiánál. Keleten meg a helyi márkák virítanak olcsóbban, nem fog venni ilyen telót a kutya sem.
  • M0RN1NGST4R
    #1
    Az se normális, aki ennyi pénzért megveszi. A Nokiánál még mindig azt hiszik, hogy pusztán a nevükből meg fognak élni? Ami már rég nem cseng olyan jól, mint annak idején.