8
  • asgh
    #8
    A telekomnál ez úgy működik, hogy megrendeled, aláírod a szerződést, aztán két hónapig semmi, majd amikor reklamálsz kiderítik, hogy azon a területen a szolgáltatás nem elérhető.
    Ezt csinálták az ip tévével is. Van olyan ismerősöm, akihez kitelepítették tesztelésre az ip-tévét, majd a sikeres tesztidőszak lejártakor jelezte, hogy akkor előfizetne a szolgáltatásra, erre közölték vele, hogy a környékén a gerinchálózat nem alkalmas ip-tévézésre.
  • JanekOne
    #7
    Hogyne tudnád kihasználni, mint ahogy az 1Gb-est is ki lehet. Mikor beköttettem, az az első órában hozta az ezret, aztán azóta egyszer sem ment 450 fölé. Azt prímán kezeli minden a lakásban. Ezen az alapon várom majd a 900-at a 2000-től :-)
  • Zombee
    #6
    Ezt bevezetik halandókhoz is, csak nem fogod tudni kihasználni. Vagyis ki tudod, ha kellően sok eszközöd csatlakozik, de egyben a 2 Gbitet értelemszerűen nem fogod kimérni, lévén a laptopodon, PC-dben lévő LAN 1 Gbitet tud csak. Olyan PC tudja kihasználni, ami 2 db gigabites LAN interfésszel rendelkezik, és össze is tudja kötni őket. És ezt a routerednek is támogatnia kell. Egyetlen gépnek, meg alkalmanként 1-2 telefonnak, laptopnak az 1 Gbit is rengeteg, sehonnan nem tudsz annyival tölteni semmit.
  • Zombee
    #5
    Szerintem már váltottak volna, ha lenne lehetőség. Az ország nagy részében még mindig csak Telekom van, esetleg helyi kis kábelszolgáltatók, de azok ugyanolyan drágák, és a szolgáltatásuk sem jobb.
  • AgentKis
    #4
    Max. magukhoz vezetnek be ilyesmit. A "halandókhoz" nemigen...
    Ennél fosabb cég nem is tudom létezik-e még! A monopolhelyzetük tartja életben őket, meg hát a többi sem egy leányálom. A régi jó kommunista "örökség" hatja át az egészet...
  • Elmin
    #3
    Akkor itt a lehetőség és válts.
  • Daditsx
    #2
    nekem papíron 20Mbit, de valójába 15Mbit ami néha lemegy 10Mbit-re és 6900Ft.
  • paby88
    #1
    de jó, én meg 30Mbért fizetek 6500-at és az is csak 15Mb gyakorlatilag