7
  • cateran
    #7
    Ok talan nem voltam eleg egyertelmu az egyes szam - tobbes szam hasznalataval...A FOSZEREPLO ORK nez ki hulyen, foleg, amikor a tobbi ork mellett all...

    Az meg biztos, hogy nem "nemreg ebredt a magia" ha 1 orkka alakult ember (vagy hogy keletkeztek) koztisztviseloi, mi tobb rendori munkat kap....
    Utoljára szerkesztette: cateran, 2017.10.31. 02:44:02
  • IMYke2.0.0.0
    #6
    Egy jónak ígérkező plot, vagy akciófilm akkor kezd el zuhanni, amikor inkább az ellenkező nemre koncentrál...
  • Cyberdog
    #5
    Shadowrun Prologue... :)))
    Én nagyon kíváncsi vagyok rá.
  • Szefmester
    #4
    Szerintem ezekkel az orkokkal minden oké. Oké, nem okék de ahogy látom a hangulat alapján, még csak nem rég ébredt fel a mágia, és nem alakultak ki a klasszikus vonások. Az SR-ben is írták, hogy az elején csak torzak voltak, és évről évre egyre markánsabbak lettek a fizikai elváltozások.

    Az elf zsaru(?) mögött kicsit törpének ható figura állt, csak épp magasabb. Gondolom egy kinyalt troll céges testőr lehetett akinek még ne jelentkeztek szarv szerű torzulásai.

    Várom ezt a filmet, egyre jobban. Will bá'-nak nagyon kijárna már újra egy normális sci-fi, mert amit a föld utánban alkotott hát gyenge volt nagyon.
  • cateran
    #3
    Azzal meg nem is lenne baj, pl a Shadowrun eleg jol vegyitette a magiat es technologiat..de az az ork...vagy akarmi is legyen....az nagyooon gazul fest..Pedig a tobbi ork, akiket mutatnak elegge okes...
  • Archenemy
    #2
    Hát ha varázspálca van...
  • kékherceg
    #1
    Jesszus, oltári lehúzásnak látszik. Mágia is lesz benne?