2
  • Macropus Rufus
    #2
    ezért a pénzért igazi c64-et is lehet venni... Okés, ahhoz aztán még be kell szerezni a játékokat is. Én a magam részéről jobban preferálom az eredeti vintage gépeket, mint az emulált vagy újra legyártott cuccokat. Ezért van 3 c64-em (ha esetleg valamelyik beadná a kulcsot + az egyik mokolt saját resettel van tuningolva). Aztán 2 DAT, 2 floppy (egy első és egy második generációs), 3 Quickshot meg floppyk és kazik. A Quickshotokra nagyon kell vigyázni, mert már nincs hozzá donor cuccom. Szóval ha a mikrokapcsoló rugója megadja magát akkor kb. ennyi volt a joy.
    De hát embere válogatja. Nekem kell az az érzés, hogy egy eredeti vassal dolgozom. Kell az az érzés amikor lenyomom a gombot. Azt az érzést am. egyetlen egy billentyűn sem éreztem, csak a c64 billentyűjén. Annyira finoman járnak a gombok... Sztem azóta sem gyártottak ilyen billentyűt, még prémium kategóriában sem.
  • ugh
    #1
    Azon kivul, hogy jopofa marha felesleges.
    Ember fog penz, vesz raspbery, install android, letolt c64 emu, jatszik tobbezer jatek.
    Ha valami izmosabbatt vesz, mondjuk egy tinkert akkor amiga, snes, psx, n64, sega anyamvalaga is tokeletesen megy.
    Aki meg lusta, megkaphatja az egesz hobelebancot egyben retrox neven.
    Utoljára szerkesztette: ugh, 2017.10.02. 20:49:12