367
Nioh
  • Fpocok
    #361
    Eléggé bejön eddig a játék.

    Most a két kezes baltával és a fist weaponnal próbálkozom, mindkettő új nekem.
  • caps lock
    #362
    Én meg váltottam kaszára. Elképesztő egyébként hogy mennyi mozdulatsor tartozik egy-egy fegyverhez. Alapból van három stance, mindegyiknél egy gyors meg egy lassú támadással, így hatféleképpen lehet forgatni az adott fegyvert, plusz ott a rengeteg elsajátítható specifikus kombó. A yokai formához is külön mozgássorok tartoznak, az ember alig győzi megtanulni mikor mit nyomjon. De nagyon élvezetes, ilyen kiterjedt fejlődésfával és ennyire átgondolt harcrendszerrel még nem találkoztam. Látványos, kreatív, badass az egész.
  • hunbalee
    #363
    Hosszabb előzetest kapott a NieR Replicant ver.1.22474487139

  • Seth
    #364
    A Nier topik a szomszédban van :D
  • caps lock
    #365
    Tudjátok a legtöbb játék előtt ki szokták írni hogy rosszullétet okozhatnak. Hát 10 év gaming után én is megtapasztaltam ennél a játéknál. A sok villódzó fény, a gyors mozgás, az ugráló kamera percekig tartó szédülést és kettős látást okozott nálam. Először néhány napja fordult elő, aztán ma megint, két óra intenzív játék után homályosan kezdtem látni és abba kellett hagynom nehogy rosszabra forduljon. Szóval csak óvatosan, de azt hiszem az a fő baj hogy az effektek a szivárvány minden színében pompáznak, a szemed ide-oda ugrál mintha hullámvasúton ülnél. Komolyan elgondolkozom rajta hogy fekete-fehérbe kéne rakni a monitort...
  • caps lock
    #366
    Második végigjátszás is megvolt. 47 óra 47 perc, 126. szint. Többnyire könnyű menet volt, csak Shibata Katsuie okozott nehéz perceket, ott leragadtam közel négy órára, de a többi pár próbálkozás után meglett. Kaszával mentem, magic buildel. Protection, Life Leech, Barrier talizmánok jó szolgálatot tettek. Egy darabig biztos elég volt, a kiegészítőkhöz nem lenne most erőm. Nagyon tömény egy játék, illetve az önismétlő formula miatt nem tud úgy berángatni mint a DS. Ott átgondoltabbak a bossok, meg persze a világ és történet is jobban érvényesül. Itt viszont a szuper játékmeneten kívül semmi sincs. Sajnos hamar bele lehet unni, de azért jó építgetni a karaktert és egyre erősebbé válni. Ez tipikusan az a játék amit akkor veszel elő ha nincs más.
  • caps lock
    #367
    Epic Store-ban most ingyenes!