6
  • Aquator
    #6
    Nekem a Series2 óra bejött az az igazság (nyilván a "bóvli" alukeretes verziót nyúzom). Pebble után nagyon megbízható és piszok jól működik együtt a telefonnal. Az akksi kapacitása viszont kicsit bosszantó (megint csak Pebble után, ami egy hetet szaladt egy töltéssel)
  • M2 #5
    Detto. Az X nagyon nem a mi telefonunk. :-)
  • monk00
    #4
    Állítólag ez az iOS 11 sem igazán megbízható. Eddig ez a legmegbízhatatlanabb kiadásuk. Rengetegen panaszkodnak hogy frissítés után, sosem látott hibák jönnek elő, amit csak az előző ios vissza tételével tudnak orvosolni. Én nem is merem frissíteni a telefonom. Marad a 10.3.3, míg nem jön ki egy normális változat. Én apple párti vagyok, de szerintem egyre gagyibb dolgokat csinálnak. Félmilliót meg biztos hogy nem ér egy telefon, legyen az bármilyen márka is.... Az órát meg teljesen feleslegesnek tartom. Egy forintot sem ér....
  • nkmedve
    #3
    tom_pika: Semmi gond nincs a "béna" kerettel, én azzal együtt fogom megvenni az i8-at, azt legalább meg lehet normálisan fogni és egy kézzel kezelni. Használjon tepsi edge to edge kijelzőt aki akar. A viszonylag kiskávás Samsung Tab-om is rengetegszer érzékel érintést a képernyő szélén amikor nem kéne, annál irritálóbb dolog nincs.
    Utoljára szerkesztette: pedrohsi, 2017.09.26. 06:17:26
  • TokraFan
    #2
    Jó nagy rakás fosul néz ez ki...
  • tom_pika
    #1
    Addig is szarakodhatok a régi modellekkel, amiken a képernyő nagy része helyett csak a béna keret van.