10
  • M2 #10
    Biztos azért van, mert az aksifejlesztők épp kijelzőket hajlítgattak.
  • fotolit
    #9
    Nem, dehogy hisszük, hiszen a Note 8 is már 16.000 mAh-s akksival jön... ja, nem!
  • M2 #8
    Mert a világ teljes ipara csak és kizárólag egy dologgal tud foglalkozni? Tehát ha a hajlítható kijelzőt fejlesztik, akkor az aksikkal már senki nem tud foglalkozni? Tényleg és komolyan ezt hiszitek? :-)
  • Zulu12
    #7
    "inkább azzal a rohadt akkuval foglakoznának, hogy ne kelljen minden egyes nap tölteni"

    Pontosan!
  • Mr. Perfect
    #6
    Ezt egyszerűen nem tudom megérteni, miért erölködnek ezen a gyártók? Mimnden évben bejelentik, hogy most már tényleg jön a hajlított/hajlítható/összecsukható kijelzőjű telefon. de könyörgöm, hogyan, ha az elektronika többi része meg nem hajlítható? meg amúgy is mi szükség van erre? inkább azzal a rohadt akkuval foglakoznának, hogy ne kelljen minden egyes nap tölteni...
  • M2 #5
    Most még értelmetlennek tűnik, de szerintem ez lesz a jövő.

    Idővel gondolom feltekerhető is lesz és akkor egy csőben lesz a (feltekert) nagyképernyő, a cső külső borításán meg gyorsnézet. Mindez víz és ütésálló kivitelben azért nem lesz rossz dolog.
  • SigS
    #4
    Így leírva hülyeségnek tartom hogy "hajlítható", de ha mondjuk az lesz a tulajdonsága hogy nem törik darabokra ha leejted, már megéri elgondolkodni rajta...
  • wraithLord
    #3
    Hajtogatható telefon stresszes embereknek. Nem is rossz ötlet. Olyan, mint a stresszlabda. Vagy ha beszélgetés közben felidegesít a főnök, feleség, haver stb., tekergetheted a telefonodat anélkül, hogy megszakadna a vonal.

    Nem is tudom, mire jó egy eleve kis készüléknél a hajlíthatóság. Talán, ha a hajlíthatóság olyan hatékony lesz, hogy egy 5 collos kijelzőt szét tudsz nyitni 15 collosra - és az 5 collos ugyanannyi helyet foglal, mint most egy sima 5 collos teló -, akkor lesz valami értelme azonkívül, hogy "innovatív" és bevételi forrás.
  • esztyopa
    #2
    Imádlak ...
    Te ! A PR-esek álma...
  • Adam82
    #1
    Én már nagyon várom az összecsukható telefonokat.
    Jobban belegondolva viszont, egy félbe hajtott tablet még annyira sem fog elférni a zsebemben, mint a mostani telefonom :)