13
Elveszett próféciák Amazon/BBC sorozat
  • Dzsini
    #13
    Később azért több minden különbözik, egy-egy történetszál sokkal jobban ki van bontva, néhány pedig szépen kihagyva, de így is jó, kerek egész.


    Utoljára szerkesztette: Dzsini, 2019.06.02. 18:08:56
  • PetruZ
    #12
    Az első részt már megnéztem, nagyon tetszett. Nem nyúltak a könyvhöz, sok helyen szóról-szóra ugyanaz hangzik el, mint abban. Igazából nincs is mit hozzányúlni, mert elég tökéletesre csiszolta anno az írópáros (bár pl. a Four Horsemen körül biztos lesznek kisebb változtatások).
  • Dzsini
    #11
    Tegnap kijött, többféle virágboltban megtalálható.
  • PetruZ
    #10
    Így fog kezdődni minden epizód. :)
  • Dzsini
    #9
  • PetruZ
    #8
    Gábriel
  • Dzsini
    #7
  • PetruZ
    #6
    Jó, arról lemaradtam.
  • Dzsini
    #5
    A Radio Timesnak már mindketten megerősítették, úgyhogy nem sok kételkednivaló van.
    Utoljára szerkesztette: Dzsini, 2017.08.17. 12:38:12
  • PetruZ
    #4
    Én úgy tudom, nem ennyire eldöntött még. De persze elég valószínű. :)
  • Dzsini
    #3
    Mondjuk nem nagy meglepetés, hiszen a cikkben is le van írva :)
    "Sheen will play the role of Aziraphale, while Tennant will play Crowley. It will consist of six one-hour episodes."

    Addig is tessék meghallgatni a hangjátékot, 6x40 perc, zseniális.
    Utoljára szerkesztette: Dzsini, 2017.08.17. 12:35:45
  • PetruZ
    #2
    Jó könyv volt, kíváncsi leszek a megvalósítására. Különösebben nem nehéz, nincsenek nagyon speciális effektek, az idő- és helyszínbeli váltások lehetnek érdekesebbek.
    Azt sem tudjuk még, ők kiket fognak alakítani és mi lesz a többi főbb szereplővel. Mivel "lead role"-ra lettek szerződtetve, a kép alapján Sheen nálam Azirafael, Tennant meg Crowley, de érdekes lesz még Anatéma, Newton, Shadwell, az apokalipszis négy lovasa (és kísérőik), és persze Adam.
  • Renegade
    #1
    Üdv,

    hátha más is nagy rajongója Terry Pratchettnek, szóval regény készül egy olyan regényéből, ami nem Korongvilágon játszódik.

    Aki még nem olvasta pótolja :)

    cikk: klikk

    szereplők:



    a könyvről:

    Isten hét nap alatt teremtette a világot.

    Az Ördög hét nap alatt elpusztíthatja azt… már ha sikerül neki.

    Ismerkedjünk meg Adammel, az Antikrisztussal, akit elcseréltek: az Apokalipszis Négy Motorosával, akik bőszen igyekeznek beteljesíteni az Armageddont, egy démonnal és egy angyallal, akik szívesen megakadályoznák ezt; és Anatéma Apparáttal, bizonyíthatóan boszorkánnyal, akinek kezében ott a kulcs, de még nem tudja ezt, ráadásul üldözőbe vette az újjáalakult Inkvizíció…

    Ez lenne tehát az Útikalauz az Armageddonhoz Terry Pratchett, a méltán híres Korongvilág-regények írója, és Neil Gaiman, a több fantasy díjat nyert Sandman képregény-sorozat, és megannyi dark fantasy történet megalkotója tollából.
    Utoljára szerkesztette: Renegade, 2017.08.15. 16:37:26