14
Foxhole
  • T800
    #14
    Van magyar közössége a játéknak ahová csatlakozhatnék?
  • kraven54
    #13
    Direkt van így mivel ez egy csapatorientált játék és ott van pl a Field Artillery 2emberes egyik binocularral beméri célpontot másik tölt és lő. Nincs fog of war az éjszakai kép lehetett akkor a látótáv kicsi. Ha többet látnál mint amit a monitor enged akkor látnád ki hova épít védelmet és lerohannák egymást nem lenne kiépített harci állás. Ez így jó. Amúgy átlóba messzebb látsz ;) És puskagránáttal jóval messzebb
  • Caliph
    #12
    simán feljebb húzhatnák a kamerát,aztán a fog of war amúgyis ott van ha jól láttam
  • Vándorr
    #11
    sima fegyverrel kb annyi amennyit a monitoron látsz, alig scrolloz odébb a szélén. Kb épületek közötti csatára jó. Komolyabb fegyereket nem próbáltam, de úgy tudom ott azért nagyobb látótávolság, és biztos így van, mert sok célzott lövés bőven monitor távolságon kívülről is jött.
    Utoljára szerkesztette: Vándorr, 2017.08.10. 15:45:53
  • T800
    #10
    Ez mondjuk engem is érdekelne :) Elég nehéz lehet célozni, gyakorlatilag a semmibe...
  • Caliph
    #9
    Én csak videókat néztem de a láthatár valami nagyon szarul kicsi:D ez nem zavaró játék közben?
  • T800
    #8
    Van csapat akihez csatlakozhatnék? Amúgy egyedül én sem nagyon vágnék bele a játékba.
  • Vándorr
    #7
    én kontraként azt mondanám, hogy egyedül nem jó a játék. Pl ha építeni akarsz járművet, sokszor kell fordulnod a nyersanyag lelőhely, az átalakító és az építő műhely között + az építés ideje alatt lehet valaki belekontárkodik és elviszi a járműved (nem láttam akadályát). Ebben a játékban kiemelkedően fontos a kommunikáció: stratégiai játék, az építkezés és támadás csak összehangoltan ér valamit. De ha van egy csapat, ahol mindenkire ki lehet osztnai a szerepeket, akkor biztos nagy élmény lehet. Van szerver bőven, 100-120fősek, és sok teli is van annak ellenére hogy fizetős.
  • T800
    #6
    Srácok, nagyon megnyerő a játék így videókról. Össze tudja nekem valaki foglalni a saját tapasztalatai alapján a PRO illetve KONTRA dolgokat?

    Lehet én is megveszem.
  • kraven54
    #5
    Nincs ez csak multi
  • Montanosz
    #4
    köszi, single nincs?
  • kraven54
    #3
    Már mutatom is :)
    A játékról bővebben!
  • Montanosz
    #2
    lenne ha egy kicsit bővebben bemutatnád :-D
  • kraven54
    #1
    El sem hiszem hogy nincs még topikja ennek a gyöngyszemnek!

    Foxhole
    Utoljára szerkesztette: kraven54, 2017.08.02. 08:46:15