8
  • zola2000
    #8
    Most megvettem mobilra a phoenix wright dual destiniest 6ezer forintért, és jó, előtte pár éve vettem mobilra játékot a dragon quest 4-6-8at jók, de egyik sem támogat gamepadot, a final fantasyk és a igen, de az a sorozat engem sohasem tudott megfogni (meg a rockstar ps2 portjai vannak még mint "beszámítható" mobiljátékok, aztán ma már nem divat konzolportokat kiadni mobilra sajnos marad az angry-flappy madár szint, amihez évente egy-két játék jön ami engem érdekel, és párezerért megveszek ami mobilon szintén nem divat.

    MuldR: szerintem ennek a telefonnak a vásárlóit nem érdekli, csak fusson rajta a psp-dreamcast emulátor :) illetve a céget sem, ha eladnak 10ezret akkor kis haszon nekik, ha 100ezret akkor nagyobb haszon nekik.
  • MuldR
    #7
    2003. NOKIA N-Gage. Az is bukott.
  • wraithLord
    #6
    És a játékfelhozatalhoz képest valószínűleg még ez is sok.
  • tsabes
    #5
    Ha gamer telefonnak szánják akkor miért egy 2 éves chipset-tel adják ki? "Erős hardverrel jelenne meg..." hát, a helio X20 már csak középkategóriának felel meg,
  • hungi
    #4
    csak hogy igazam legyen ;-)

    univerzális kontroller:
    https://htc-one.gadgethacks.com/how-to/play-any-android-game-with-ps3-controller-or-other-gamepad-0157024/
  • zola2000
    #3
    És többtízezer nem, illetve a legtöbb ami támogatja is elég neki a dpad és egy gomb kb.

    A nagyobb gond inkább azzal van, hogy ez a telefon simán jó lenne ps3-x360 szintű konzoljátékokhoz ezzel szemben mit kap valaki aki felmegy ezzel a play storeba? Szerintem a legtöbb vásárló psp emulátorhoz fogja használni.
  • hungi
    #2
    zola2000: e szerint az oldal szerint több mint 1000 játék támogatja....
    Utoljára szerkesztette: hungi, 2017.07.08. 22:09:53
  • zola2000
    #1
    És? A legtöbb mobiljáték sajnos nem támogatja a gamepados vezérlést, emulátorokhoz mondjuk jó ha elég erős a ps2-gamecube szinthez...

    Viszont akkor inkább az xperia playt koppintották volna le, az alapból úgy néz ki mint egy telefon, és jobb lenne mint egy bluetoothos gamepadot külön hurcolni.
    Utoljára szerkesztette: zola2000, 2017.07.08. 18:35:38