9
  • Ender Wiggin #9
    Ahogy néztem legutóbb a Wonder Womant (de a Strange és az Thor/Avenger/Vazsembör-szága) sem különb, az jutott eszembe, hogy a színészi játék meg a sztori kábé olyan szintű, mint a Disney Junioron a Pizsihősökben.
  • Zotya84
    #8
    Én motiban láttam hétfő este 'óccsóér'. Azt kell mondanom, hogy egy kellemes, kellően akciódús, humoros, néhol kicsit bénázó filmet láttam, és úgy jöttem ki a moziból, hogy nem bántam meg a rá elköltött pénzemet. Kikapcsolódásnak tökéletes volt számomra. Tény, hogy egy Vasemberrel, vagy egy Strange-dzsel nem hasonlítanám össze, de egy tiniszereplős filmtől nem is vártam el, hogy azokhoz merjem hasonlítani.
  • Zombee
    #6
    Szar életed lehet.
  • DanielGray
    #5
    Hogy a picsába lehet kedvelni ezt a karaktert,fogalmam sincs.Mint valami kis nyavalyás buzi.Hét éves gyerek belebújik a pizsamába és felveszi a maszkot.Édes fiam meg ne fulladj... A Batmant még értem(kemény fazon),de ezt baszod... Homoszexuális pizsamában,ráadásul gyerek... Édes faszom...
  • Frank99
    #4
    attól még igaz
  • avman
    #3
    vicceske vagyol ahogy itten konfabulálsz.
  • Frank99
    #2
    én meg érett emberként soha nem nézek többet Pókembert, és hasonló idióta xarságot. A gyerekek nézzék csak. Szerencsére a 19 éves fiam is nagy ívben lexarta ezt a baromságot.
    ennyike.
  • nlght
    #1
    a tapasztalatok alapján azt tudom, hogy negálni kell az sg.hu-s kritikusok véleményét, szóval ezt lehet moziban fogom megnézni