9
2D-s bunyós játék az Arc System Works csapattól.
  • Carmang
    #9
    Közben gugliztam, az XBox ikonjai maradnak PS kontroller esetén is. Hát ez elég gagyi :) Mondjuk nincs semmilyen kontrollerem, de az ismerősi körben van PS. A PC-s verzióról van szó egyébként.
  • Carmang
    #8
    Sziasztok! Kérdésem lenne: minden fontosabb kontroller támogatott a játékban? Úgy értem, hogy ha rádugok mondjuk egy PS kontrollert, akkor annak a szimbólumait fogja alapból kijelezni a képernyőn (kör, háromszög, stb)? Most próbálgatom Free Weekend lévén, billentyűzettel, amihez a XBox szimbólumait rendeli (X, Y, A, B).
  • Rayden02
    #7

  • Rayden02
    #6
    Új karakter videó
  • Rayden02
    #5
  • Rayden02
    #4
  • Rayden02
    #3
    Haha ,jaja, kicsit fura így visszanézni a Régi Z-t de szerintem inkább a magyar szinkron az, ami miatt fura az egész a mai szemmel! :)
    Én most a Super-t nézem, japán szinkronnal nem is rossz szerintem!
  • Rayden02
    #1
    Egy hamisítatlan 2D-s bunyós játék készül a Dragon Ballból amit a Guilty Gear fejlesztői készítenek. Rengeteg ismerős karakter tűnik fel benne.

    A Dragon Ball FighterZ egy 3v3-as küzdelmekre fókuszáló 2D-s verekedős játék, amely hűen idézi az anime-sorozat látványvilágát. A fejlesztést az Arc System Works végzi, a csapat a műfaj nagy öregjének számít. A küzdelmek során egy karakterrel indulunk, ám később behívhatunk magunk mellé társakat is.

    Megjelenés 2018-ban PC-n, Xbox One-on. Xbox One X-en és PS4-en




    Utoljára szerkesztette: Rayden02, 2017.06.13. 23:13:21