1486
Assassin's Creed: Origins
  • Savaran
    #81
    Üzlet politika, valahogyan meg kell győzni a tömeget, hogy vedd meg a konzolt! Értem ezt azokra akik megveszik pl egy exkluzív címért.
  • McFrost
    #82
    Én is ezt tervezem, csak kellene még 20 pont.
  • AnuluWork #83
    Hogyne lennének, csak itthon már nem lehet előrendelni. Én kb. két hétig láttam még nagyon az elején, aztán eltűnt (576nál pl. volt.)
  • AnuluWork #84
    Azért érdekes, az UBI azonnal levonja a manit preorder esetén, az EA nem. :)
    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2017.10.12. 16:43:44
  • Gary
    #85
    Elég régóta megy ez a pontbeváltós móka! A WD2 is így lett meg fullosan, pont ennyiért! Csak, assz'em akkor 90 pontot kaptam vissza...

    @McFrost: Hát, húzzál bele, teljesíts valamit! :Đ Némelyik játék már azért ad pontot ha elindítod! :Đ
  • McFrost
    #86
    Eskü, semmi nem jön össze :D
    Division-ben megpróbálok gyorsba szétszedni 100 tárgyat :D
    Utoljára szerkesztette: McFrost, 2017.10.12. 18:07:33
  • Gary
    #87
    Pontokat nem adhatok, így csak aszfaltozni szurkolni tudok Neked:
    Hajrá! :Đ
    Utoljára szerkesztette: Gary, 2017.10.12. 18:27:41
  • Savaran
    #88
    Előrendeltem.....na most az majd elválik, hogy ez miatt sírjak vagy nevessek
  • McFrost
    #89
    Ingyen hétvége van a Vildlandsben, játszottam, meglett a pont, meg is vettem!
  • Gary
    #90
    Mintha csak Rád gondoltak volna! :)
    Én is toltam kicsit, korábban az open bétában elég jól haladtam, mondhatni kitakarítottam a térképet. Jó lett volna onnan folytatni.
    Jövő hétre ütemeztem be az előrendelést! :)
  • MerlinW
    #91
    Én megvárom az első javítást:) 27-től úgyis Egyiptomban leszek 2 hétig, mire hazaérek pont jó lesz:)
  • AnuluWork #92
    Stílusos. :)
  • Savaran
    #93
    Na 27-től én is ott leszek, csak egy másik idősíkon
    Utoljára szerkesztette: Savaran, 2017.10.16. 19:03:29
  • Gary
    #94
  • daytonka
    #95
    Sziasztok.
    Nem tud valaki assassin's creed zsebórát eladót vagy boltot ahol lehet kapni.
  • Savaran
    #96
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Még 5 nap, nehéz kivárni:)
  • MerlinW
    #97
    Még 5 nap, nehéz kivárni :)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    BUDAPEST LISZT | MS 752 | 27OCT 15:40 | 2PC OK | FERENC INTL TERMINAL:2A
    CAIRO CAIRO | ARRIVAL TIME: 18:45 | ARRIVAL DATE: 27OCT | INTL TERMINAL:3

    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2017.10.22. 12:09:49
  • Savaran
    #98
    Péntekre van ígérve hogy hozza a futár, ha nem hozza szörnyű hétvége elé nézek, jövőhéten
  • grebber
    #99
    Ígéretes modern kori szállal operál az AC:Origins
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2017.10.22. 21:02:49
  • AnuluWork #100
    Ha ebből csináltak egy Tomb Raideres szintű régészkedést, a jelenben minimális harcra kárhoztatva az embert, akkor annak nagyon fogok örülni. Pl. ha megnézed a játékban az eredeti helyszínt, mondjuk elrejtesz valamit, majd a jelenkori szálban odaküldenek, hogy nézd meg tényleg ott van-e az a valami. Durva váltás lenne: a szép múltból az elhagyatott kétezer évig arra ember nem járt jelenbe.

    Lehet amúgy tudni, mely városok kerültek be a játékba? Mert Alexandria oké, de pl. Egyiptomon túli városok bekerülnek-e? Pl. Jeruzsálem adná magát.
    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2017.10.23. 10:39:21
  • Savaran
    #101
    mondjuk elrejtesz valamit, majd a jelenkori szálban odaküldenek, hogy nézd meg tényleg ott van-e az a valami
    Na ez még csak hab lenne a tortára, én nagyon élném.
  • Voltan
    #102
    Jaj neeeeee. Nem kell modernkori szál!!! Mindig is utáltam.
  • Savaran
    #103
    Nem értem, mit utálnak benne az emberek, az egész globális összeesküvés sztoriról, meg az előző civilizációról csak ott tudhattad meg amit megtudtál! Tény viszont hogy kizökkent a kalandból...
  • McFrost
    #104
    Most streameli egy lengyel a gémet a youtubon, Leila a csaj neve. Mászkált vele 3 percet kb. , majd számítógépen(?) fájlokat nézett és ekkor bannolta a youtube.
  • Newfronter
    #105
    Szerintem is van értelme egy jó(!) jelenkori szálnak(Desmond ugyebár...), az Ubinak nem kellett volna a sok fanyalgóra hallgatni, akik nem akartak bele modern kori szálat. De az nélkül meg kb semmi értelme az Animusnak. Egy jó jelenkori történettel viszont a történetet ki tudják egészíteni, megmagyarázni a korábbi részeket, hogy mi miért történt.
    Az AC-nak szerver része a jelenkori történés, nem is tudnám az nélkül elképzelni az egészet. Persze, amit Desmond után műveltek az nevetséges volt, annak tényleg nem sok értelmét láttam, ezen kell változtatni.
  • wedge31
    #106
    Opcionálisá kellene tenni ugy jöhetne, kötelezöként én se szeretem, kizökkent a játékból sose éreztem oda valónak azokat a részeket.
  • Savaran
    #107
    Launch trailer!

  • Gary
    #108
    Szóljatok, ha rosszul emlékszem, de nekem úgy rémlik, hogy soha sem egy akciófolyamat közepette adta be a jelen szálat!
  • Árnyvadász
    #109
    Az egyik legjobb launch trailer amit az utóbbi években láttam. Egyébként holnap már megy a pre-load. Steam, Uplay egyaránt.
  • Newfronter
    #110
    Nekik az is zavaró, ha akción kívül viszik őket el egy másik korba. :(
    Pedig szerintem nem meglepőbb, mintha az adott történelmi korban történik valami, és neked reagálnod kell rá. Ezek amúgy is pozitívan hatnak alapból az emberre, legalábbis rám mindenképp. Nem egysíkú a játék tőle.
    Ha kivennénk a sci-fi vonalat, akkor akár "The Great History" is lehetne a játéksorozat címe, csak akkor az Assassin szálnak semmi értelme nem lenne. A szimulációval együtt van értelme az Assassin-oknak is. Az Ubisoft még mindig ki tudja vezetni az összes AC játék történetét egy epikus befejezésbe, remélem meg is teszik! Csak attól félek, hogy úgy jár ez a játéksorozat is, mint egy elkaszált filmsorozat, amit ha már nem néznek annyian, akkor gyorsan lezárják valami mondva csinált indokkal, vagy még ezt sem teszik meg.
  • Savaran
    #111
    Azt hiszik az emberek, sajnos a féldilettáns gamer online sajtó miatt, tisztelet a kivételeknek, (úgy alkotnak sokszor véleményt valamiről, hogy szerintem végig sem játsszák a történetet), hogy az AC meg amúgy az ubi az bajban van, mert szar játékot adnak ki évek óta, az uborkának az AC fejőstehén, a közeljövőben biztos nem fog kifutni a széria, csak a sajtó beszéli be, persze ezzel most nem védeni akarom ubiékat mert pl a unity a legalja a szériának, meg sem vettem, de még így is, ha globálisan nézzük az AC szériát, akkor triplaA még minden téren, fősodratú játék el tartja az ubit is még jó sokáig, csak valljuk be őszintén a 15 évvel ezelőtti játékok sem voltak makulátlanok, sőt minden téren rosszabbak és bugosabbak voltak, csak 14 évesen sz@rtunk rá, meg megszépülnek az emlékek, az a lényeg hogy volt és kész, a gamer társadalom kicsit kifordult magából a divatfikázás felé, ez az én szubjektív véleményem.
  • ratgab
    #112
    Pedig az Unity igencsak jó lett. Nekem pl. jobban tetszett, mint a Syndicat vagy a Black Flag. A tecnikai problémák miatt lett lehúzva amúgy nem lett rossz rész.
  • ratgab
    #113
    Én el tudnám képzelni. Simán el lehetett volna mesélni Altaiir történetét (én onnan is kihagytam volna az almás dolgot). Lehetett volna egy keresztesháború idején játszódó játék, ahogy a többi részben is el lehetett volna mesélni Esio történetét. Számomra a modern rész csak feleslegesen kiszakít a történelmi atmoszférából, az szupertárgyak megjelenésétől meg forgolódott mindig is a gyomrom. Tök fölösleges volt az a szál. Egy jó kis ókori, középkori vagy későbbi időszakban játszódó játékból így lehet valami sci-fi mixet csinálni. Gondolom Ubiék túl egyszerűnek találták a sima asszasszin vagyok és megküzdök minden korban a templomosokkal témát. Pedig a kevesebb néha több.
  • ratgab
    #114
    Elvagy az adott világban 2-3 órát aztán gyakorlatilag kiszakítanak belőle egy jelenkori szál miatt. Wedge-l értek egyet. Kiszakít a játék alapvető atmoszférájából.
  • Savaran
    #115
    Igen, sokaknak tetszett, mert ez is szubjektív, ezért mondtam hogy ha összességében nézzük még mindig jó a széria, a Syndicate volt érdekes számomra mert semmilyen szinten nem érdekelt a sztori meg a történelmi kor, de jobban megfogott mint a unity, végül megszerettem, a black flag meg számomra az istencsászár a szériában. Meg érdekes módon az első rész, de ott csak a keresztes éra miatt.
  • ratgab
    #116
    Már miért ne lenne értelme az assassin szálnak? Két rivális frakció harca korokon keresztül, ami Egyiptomban kezdődött és napjainkig folytatódik. Minden játékban a templomosok játsszák a korrupt nagyhatalmat, ami mindent és mindenkit elnyom és további hatalomra tör. Főhősünk meg minden korban próbálja ezt megakadályozni. De egyébként igazad van akár The Great History is lehetne a címe a játéknak.

    Szerintem simán helytálló lehet. Még az assassinok jelmondatai is megállnák a helyüket. Mivel a templomosok gyakorolják a hatalmat, ezért a törvényeket áthágva kell a jófiúknak tevékenykedni. Nyilván néhány helyen a történet átalakítása szükséges volna ahol már nagyon belekavarják a sci-fi szálat, de szerintem simán megoldható lenne. Megértem ha sokatoknak ez egyszerűsítés volna és így kicsit bonyolultabb a történet, hogy benne van az Animus vonal, de nekem pl. tetszene egy Animus mentes játék.

    Egyébként szerintem a szériát már lezárták Ezio utolsó kalandjával. Azóta csak melléksztorikat kapunk.
    Utoljára szerkesztette: ratgab, 2017.10.24. 10:08:37
  • ratgab
    #117
    Titkon vágyom még mindig az első rész újra kiadására. Elsősorban az éra miatt, mert azt én is imádtam. A mellékküldiken kéne még dolgozni és baromi jó játék lehetne abból. Syndicate: Megmondom őszintén a történetre se nagyon emlékszem. Volt 2 iker az még megvan meg bandaháborúztál, de nem hagyott mély nyomot.
    Black Flag: Kalózos játéknak isteni. AC-nak kevésbé. Legalábbis szerintem. De ahogy te is írtad ez már masszívan szubjektív megítélése a dolgoknak. :-)

    Mindenesetre én most érzem az átütőerőt az Originsben. Ez lehet az a része amivel visszatér az AC a sikeresség csúcsára. És azt kell mondjam itt egy modern szál is fog tudni érdekelni főleg ha úgy csinálták meg ahogy lentebb írták (valamit a múltban elrejtünk amit egy régész a jelenben megtalál.) Na az szuper volna.
  • KollerN
    #118
    Azért ez a "régen elrejtettük és a jelen korban megtaláljuk" nem lenne újkeletű ugyanezt csináltuk a Brotherhoodban az Aple of Edennel úgyhogy lehet megjátszák újra.
  • Savaran
    #119
    Én is ezt érzem, ill. várom, meg valahogy nekem úgy tűnik hogy nagy dolog van érkezőben, mivel ezt az open world irányt képviselő csapat csinálta 4 évig, itt most többről lesz szó mint a kissé gyorsan összehajigált rouge unity syndicate trióról, amikből azért többet ki lehetett volna hozni, pl személy szerint a black flag után bezártságnak éreztem a csak Londonra korlátozódó játékteret, az origins az más lesz, ahogy láthattuk a térképeket brutális, főleg olyan open world játék fanoknak mint nekem.
  • Árnyvadász
    #120
    A Konzolok szervize küldött egy levelet és abban volt ez a szöveg:

    1. Fedezd fel Egyiptomot!
    Hasonlóan a sorozat korábbi részeihez, az Assassin's Creed: Origins területei szabadon bejárhatóak, ám egyik epizódban sem kaptál ekkora szabadságot a felfedezésre! Egyiptom egzotikus tájain valódi élvezet elveszni: vadállatokkal teli buja partvidék, azúrkék tengerek, dús oázisok, perzselő sivatagok – ezek mindegyikét be fogod járni gyalog vagy akár hajóval. A lehetőségeid még sosem voltak ennyire határtalanok!

    2. Ismerd meg a Testvériség eredetét!
    Az Origins nem csak helyszínválasztása miatt az eddigi legkülönlegesebb része a sorozatnak, hanem azért is, mert a Bayek képében a legelső asszaszint ismerheted meg és vele együtt a Testvériség kialakulásának eddig titokba burkolózó eredettörténetét is, ami minden bizonnyal meg fog válaszolni jó pár olyan kérdést, amit a korábbi epizódok során felmerült benned.

    3. Alapjaiban megújított játékmenet!
    A nagy sikerű Black Flag készítői négy év alatt rakták össze az Origins-t, így egy ismerős elemekkel teli, ám valójában teljesen új játékot vehetsz a kezeid közé. A sorozat eddigi legszélesebb fegyverarzenálja áll rendelkezésedre, sőt akár saját támadóeszközöket is készíthetsz különféle nyersanyagokból, felszerelés specifikus mozdulatokra tehetsz szert, utazhatsz tevén, felderítheted a terepet a sólymod segítségével, és-és-és...

    4. Az ősi titkok csak rád várnak!
    Nem véletlen, hogy a misztikum és az ősi rítusok szinte összeforrtak Egyiptom nevével, ennek megfelelően a játék is tele van rejtélyes helyszínekkel: térképezd fel a piramisok labirintusszerű belsejét, fedezz fel elveszettnek hitt sírokat, leplezd le a titkos szervezeteket és rántsd le a titkok fátylát a kelet ismert isteneiről, fáraóiról és a mesés kincsekről.

    5. Minden küldetés egy emlékezetes kaland!
    A változatosság gyönyörködtet, tartja mondás, és ez lehetett az Origins fejlesztésének mottója is, hiszen a játékban sosem lesz két ugyanolyan küldetésed. Indulj el legendás harcosok levadászására, fedezd fel a sivatagot teveháton, szivárogj be a legfelsőbb körökbe és ismerd meg ellenfeleid leféltettebb titkait - az AC Origins csurig van olyan kalandokkal, melyek szinte beleégnek majd a retinádba és az emlékezetedbe egyaránt.

    Ha ez az ötödik pont igaz, akkor tényleg egy nagyon jó játékot fogunk kapni. Bár ebben erősen kételkedem.