1486
Assassin's Creed: Origins
  • darkSectorxxx #1082
    Ja hogy létezik ilyen. Ez érdekes :D.
    És akkor offline végtelen ember játszhatna?.

    De nem értem akkor ha online felmegy, legrosszabb esetben a másik felet kiléptetné a játékból és ennyi.
    Menne minden online funkció.

    Itt a különbség ami miatt nehéz elhinni hogy ez hivatalos.
    Az max lehet, hogy hivatalos játék backupja.
    De ha az. Akkor 2 dolog lenne.
    Ha nem lenne profil. Nem mehetne olnine, akkor megint csak ott vagyunk, hogy felesleges a figyelmeztetés.
    Ha meg profilos, azonnal kilépteti a másikat, vagy irna egy hibaüzenetet.

    Vagy nem? :)

    Nekem ezért nem tiszta ez a dolog.
  • darkSectorxxx #1083
    Amúgy valóban létezik a Seamnél, ha a pcn tárolod az adataid akkor offline elindíthatod. De nem tudom pl acsiknál mondjuk ez akkor hogy menne.

    Online visszamész és szinkronizálja, plusz még azét is ako online? :D
  • MerlinW
    #1084
    Nem létezik ilyen. Egyszer mindenképpen online kell lennie.
  • darkSectorxxx #1085
    Ja erre gondolok én is.
  • Danecay
    #1086
    Gondolom egész egyszerűen kikapcsolod a mentések szinkronizálását úgy mint Steam használata esetén és itt is be lehet állítani, hogy automoatikusan Offline módban jelentkezzen be.

    Persze ez is csak találgatás, nem tudom, hogy a kollégánál mi a helyzet, de egy baráti társaságban biztosan megoldható a dolog, mármint egy játék több személy által történő egyidejű használata Offline módban, és (virtuálisan) találkoztam is már olyan emberrel aki ilyen módon vásárolt játékot, sok-occo elven, arra már viszont nem emlékszem, hogy Uplay-es volt vagy Steam-es vagy bármi másos és, hogy mi volt az. Én anno a haver Half-Life 2-jét vittem végig ilyen módon 2005-ben :)
  • darkSectorxxx #1087
    Hát nem fog már kiderülni szerintem. :)
  • MerlinW
    #1088
    Minden kliens tudja futtatni a regisztrált játékokat offline, a lényeg, hogy a legelső indításkor online kell hogy legyél, hogy megadd a kulcsot, regisztráld a játékot az account-odra és megkapd az adott gépen a hitelesítést. Offline módban szerintem alapból nincs felhőzés, de alapvetően az offline mód arra az esetre van kitalálva, mikor nincs neted.

    Egyébként minden kliens offline is tárolja a mentéseket (steam a userdata-ban, Uplay a saját könyvtárában)
  • Danecay
    #1089
    Igen én is ezt írtam :) A mentés szinkronizáció kikapcsolását arra az esetre írtam ha az ember mégis Online módban jelentkezne be mondjuk update/patch telepítése okán.
  • darkSectorxxx #1090
    Na még 11690 istent öljenek már meg. :D
    És mehet a Reward. D:
  • wedge31
    #1091


    Március 13-án egy kis csuszással jön The Curse of Pharaohs dlc ( azon ritka dlc-k egyike amit meg fogok venni )
  • darkSectorxxx #1092
    Zsír!
  • McFrost
    #1093
    Ez brutáljónak néz ki!
  • darkSectorxxx #1094
    Még ~3000 és megvana Reward....még ma este. kb 30 perc szerintem és meglesz. :D
  • darkSectorxxx #1095
    Héjáhopp!

  • zsozso29
    #1096
    Na NG+ 6 óra alatt végig pörgettem a fő küldetést meg is adta a különleges ruhát :)
  • Gary
    #1097
    Én már egy ideje ebben szaladgálok... A Dark Side-ot váltottam le vele! :Đ
  • darkSectorxxx #1098
    Igen, feltételezem, mint az Istenek legyőzése is, többszr van ez, és amikor elkezdi az ember, sorba dobálja a tárgyakat, a kérdés az, van-e még ezután is?
    Vagy most megvan a kard, a pajzs, a jogar, a ruha és ennyi? :)
  • Voltan
    #1099
    Én már csak röhögök ezen, a kliens szerint 52 órát öltem a játékba eddig, és 40%-on vagyok, de 28. szint, még esélyem sincs nekimenni egy istennek :D Gondolom, túl sokat töltöttem céltalan bóklászással, és még fogok is.
  • darkSectorxxx #1100
    Igen, valami 35 vagy 40 kell az Istenekhez.
    Ráérsz, mert ahogy nézek, ezek folyton visszajönnek mint küldetések. :)

    52 óra az télleg kicsit bóklászós verzió volt. Én a sok ládanyitogatással fogom elcseszni az időt. :)
  • Gary
    #1101
    Nekem vagy 140 órám van benne az alapjátékban, de úgy, hogy nem lépek ki ha pl. kajálni megyek. Ha elhagyom a lakást, akkor igen. :Đ
    Tény, hogy én is sokat kóboroltam! Kb. a 33-as szinttől ment többnyire a gyors utazás.
  • darkSectorxxx #1102
  • McFrost
    #1103
    Én 95 óra és 83%-nál járok, 44. szintű, szóval én is minden megnézek.
    Az istenek meg megvárnak, most sokadjára térnek vissza.
  • MerlinW
    #1104
    Visszatérnek, a kérdés hogy mindig lesz-e esélyed megszeretni a reward-ot. Most pl. Golden Anubis set (ruha + 2 két fegyver) a community reward.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2018.02.24. 15:07:39
  • darkSectorxxx #1105
    Igen ahogy Merlin W mondja a reward miatt kell menni, ha érdekelnek a uccok. :)
  • MerlinW
    #1106
    És minden event-en elég csak egyet megölni egyszer, a jutalom a tied.
  • darkSectorxxx #1107
    Pontosan. :)
    Azért mondtam ezt régen, legalább 1x érdemes részt venni, és figyelni az eventeket, már akit érdekelnek a reward-ok.
    Elég jó móka a régi ac-khoz képest.
  • McFrost
    #1108
    Szerintem vissza fognak térni sokáig, ez az ubi érdeke is. Meg k@cs@gség lenne azokat kihagyni belőle, akik holnap veszik meg ezt a cseppet sem olcsó csodát.
  • darkSectorxxx #1109
    Jobb biztosra menni...egy idő után miért érdekelje ez őket?
    A lehetőség megvolt, ha nem élünk vele az nem az ő gondjuk.

    Reklamálás nem lehet, mert az alapjáték bőven sokkal több tartalmat ad, mint manapsáág bármi más a piacon, ugyanannyi pénzért.
    Ez nem lételeme annak, hogy ha utolag megveszi valaki, akkor ennélkül nem tudja kihasználni a játékot.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.02.24. 20:05:19
  • McFrost
    #1110
    Persze, egy idő után nem.
    De a Division-t is a mai napig frissítik pl.
    Amúgy meg a főküldi nélkül is hamar el lehet jutni a 35-36-os szintre és ott le lehet csapni az isteneket.
  • darkSectorxxx #1111
    Ja, csak mondom, hogy akinek számít, az értelem szerűen kap az alkalom után. :)

    Persze meg lehet oldani, én is 2-3 nap alatt futottam el mikor megvettem, a megadott szintig, pont az Istenek miatt. :)
  • Gary
    #1112
    Az AC III multijában pl. csak egyszer voltak event-ek. Ha lemaradtál, akkor veszett fejsze nyele! Nem ismétlődött, jött a következő.

    Ha nem akarsz sok időt rászánni és easy-re állítod a játékot az istenekhez, nem fognak megsértődni! :Đ
  • MerlinW
    #1113
    Division multiplayer játék, már-már MMO, míg AC egy sima singleplayer játék. Ubit ismerve kiadják az utolsó DLC-t, 1-2 hónapig event-eznek aztán elfelejtik a játékot. Egyébként nem veszít vele senki semmit, az event reward-ok csak skin-ek, nem befolyásolnak semmit.Az isten harcok is csak addig érdekesek amíg nem öltél meg kettőt. Utána egy kaptafa, semmi extra.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2018.02.24. 23:52:23
  • darkSectorxxx #1114
    Ha bárkit érdekel, nem tudom jelent-e valamit.

    De szerintem az árusoknál a lovak és tevékből is van a NG+ módban még új.
    Mert én nem emlékszem, hogy a legelső városba például a lóárusnál lett volna arany LEGENDARY ló meg teve 5000 drahma-ért.

    ha igen, akkor sorry.
    De akkor tuti megvettem volna már. Én arra emlékszem, hogy csak Rare meg sima állatok voltak eddig.
  • darkSectorxxx #1115
    Ezekkel a szar töltési időkkel kellene valamit kezdeni.
  • darkSectorxxx #1116
    Ők lennének azok:


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.02.25. 10:25:27
  • darkSectorxxx #1117
    Most kaptam meg a Shadow Warriro ruhát.
  • Szerzetes89
    #1118
    Biztosíthatlak, hogy nem kell NG+ a megvételükhöz. Gondolom azért nem vetted még észre, mert elég messze van az árus a településtől.
  • darkSectorxxx #1119
    Nincs messze semmi.
    Csak ezek szerint akkor nem figyeltem. Vagy rosszul emlékszem. :D
  • darkSectorxxx #1120
    Kis esti Nightmare gameplay...:D
  • McFrost
    #1121
    Az hogyan van, hogy kardnál így hátrateszi Bayek a kardot és úgy üt erőset? Az egy képesség vagy gombnyomás? Erre még nem jöttem rá, pedig én is kardozok :)