1486
Assassin's Creed: Origins
  • MerlinW
    #41
    Nem úgy mint az acsiknak!
  • Alien1024
    #42
    Elvileg az 576 szerint magyar felirattal jön ez is!
  • xido
    #43
    Sajnos a Unity esetében is rémlik,hogy az 576 magyarnak jósolta,de a cdgalaxis infója a mérvadó
  • Grifid71
    #44
    A remény hal meg utoljára, de az 576 túl sokat reménykedik...
    Trailer
  • Savaran
    #45
    Remélem amúgy hogy én tévedek, és tényleg lesz felirat!
  • Kandurex
    #46
    Nem lesz.
  • Savaran
    #47
    Kíváncsi leszek hogy a gépigénye hogy alakul, lassan nem ártana tudni, remélem nem lesz Unity szindrómás!
  • wedge31
    #48
    Minimum gépigény (720p, alacsony részletesség):

    Windows 7 (SP1), Windows 8.1, Windows 10 (64-bites)
    Intel Core i5-2400s @ 2,5 GHz vagy AMD FX-6350 @ 3,9 GHz
    NVIDIA GeForce GTX 660 vagy AMD R9 270 (2 GB VRAM, Shader Model 5.0)
    6 GB RAM

    Ajánlott gépigény (1080p, maximális részletesség):

    Windows 7 (SP1), Windows 8.1, Windows 10 (64-bites)
    Intel Core i7-3770 @ 3,5 GHz vagy AMD FX-8350 @ 4 GHz
    NVIDIA GeForce GTX 760 vagy AMD R9 280X (3 GB VRAM, Shader Model 5.0)
    8 GB RAM
  • Savaran
    #49
    Ha igaz akkor nem olyan vészes!
  • Voltan
    #50
    Viccesen kevés. Főleg mondjuk összehasonlítva a Nioh nemrég kiadott igényével, ami pedig röhejesen magas.
    Majd elválik a gyakorlatban. Ha erre az ajánlott konfigra tényleg összehozzák, hogy maxon szépen fusson, akkor elismerésem.
  • wedge31
    #51
    Állitólag dettó ugyanez volt a Syndicate gépigénye is...azóta talán már optimalizálni is megtanultak.
  • lwb
    #52
    Szinte biztos, hogy 1080p@30 fps-re van ez az ajánlott konfig kiszámolva.
  • NEOreg3
    #53
    és akkor se max-maxot kell érteni alatta, hanem élsimításnak csak FXAA-t és az összes nvidia exkluzív effekt kikapcsolását

    így már talán reális lehet
  • Savaran
    #54
    Én pl alapból nem használok élsimítást, mert engem zavar hogy homályosak lesznek tőle a távolabbi objektumok, fhd-ba nem olyan cakkosak a szélek hogy annyira zavaró legyen, a másik a mozgáselmosódás na az is zavar olyan érzésem van tőle mintha szaggatna, hiába a 60 fps
  • jarlaxxe
    #55
    Tényleg nagyon baráti az ajánlott gépigény is 4-5 éves vga-kat írnak.
  • Czobi
    #56
    Nekem egy GTX760-asom van, és azzal a Unity simán ment maxon (1080p-n - fps-t nem néztem, az ember a szemével is látja, ha valami folyamatos) - voltak néha akadozások, de azok nem azért voltak, mert nem bírta a gép, hanem mert optimalizálatlan volt a játék. Pl volt, hogy 1 óra után kezdett néha kicsit akadozni, de addig meg simán futott. Ezt csak azért írtam le, mert látványra az már nagyon ott volt, és ha azt a látványt hozza ez, illetve jól is optimalizálják, akkor ez a gépigény teljesen reális is lehet.
    Azt meg még mindig nem értem, hogy miért kell ennyire egyeseknek a 60 fps - ha valami folyamatosan 30-40 fps-sel megy, akkor az is teljesen élvezhető, nem érezni szignifikáns különbséget a 40 és a 60 fps között.
  • NEOreg3
    #57
    nálam a unity anno borzalmasan futott nagyobb embertömegben i5-tel gtx770-en 1080p alatti felbontáson, a 970 sokat dobott rajta meg az i7
  • grebber
    #58
    Meg a tonnányi patch amit kiadtak hozzá a szar futás miatt
  • Czobi
    #59
    Na igen, 1 hónappal a megjelenés után vettem meg, addigra már kijött pár patch, de azokkal tényleg jól futott nálam. :)
    De ha később tudták optimalizálni, akkor talán most már a megjelenésre is sikerül.
  • Grifid71
    #60
    Megjött a hivatalos gépigény.

    Gépigény
  • jarlaxxe
    #61
    Már rég megjött.
  • Grifid71
    #62
    Season pass and dlc trailer
  • Zegi Norbi HUN
    #63
    Kár, hogy a horus és a római outfit a szezonbérlethez jár csak :/
  • TBTPumpa
    #64
  • Rony94
    #65
    Biztos külön is meg lehet majd venni.

    Egyébként én csak az alapot rendeltem elő, de ez a két darab sztori módos DLC eléggé tetszetős. Ha reális áruk lesz, lehet be is húzom mindkettőt.
  • Árnyvadász
    #66
    Én is csak az alap verziókat szoktam vásárolni, de itt úgy döntöttem megveszem az egész csomagot. Egyrészt életben tartja a játékot jövőre is és a kapott extrák is tetszenek és hasznosak is. Szeretnék belefeledkezni ebbe a játékba, komolyan elmerülni a világában és ennek részesévé csak úgy tudok válni, hogy mindent megkapjak. Legalább nem lesz hiányérzetem.

    Amikor videókban megláttam a térkép méretét, komolyan megijedtem. Meg sem merem tippelni mikorra fogom ezt én végigvinni, még az is elképzelhető, hogy addigra se fogok tudni végezni mire megjön az első januári kiegészítő.
  • Zegi Norbi HUN
    #67
    Én is előrendeltem már egy hónapja, amelyikhez a pulcsi is jár :) Sajnos úgy tűnik, kénytelen leszek más módon szert tenni ezekre a dolgokra.

    Amúgy sem vettem eddig soha szezonbérletet külön. Ami játékokhoz nekem megvan, azokhoz a megrendelt kiadásban benne volt vagy ingyen megkaptam később.
    Utoljára szerkesztette: Zegi Norbi HUN, 2017.10.11. 12:47:50
  • MerlinW
    #68
    Addig is egy kis visszatekintés

  • Savaran
    #69
    Számomra eddig a Black Flag, meg a Syndicate volt a legjobb, Meg régen az első rész!
  • MerlinW
    #70
    Nem tudom hogy jön ez ide, de oké:) Valszeg nem nézted meg a videót.
  • Savaran
    #71
    Eltűnődtem melyik rész mennyire tetszett. Visszatekintettem, a videó előhozta az emlékeket!
    Utoljára szerkesztette: Savaran, 2017.10.11. 17:32:00
  • FartingSquirrel
    #72
    Az melyik verzió, amelyikhez pulcsi is jár?
  • Zegi Norbi HUN
    #73
    A Horus kiadáshoz. Aztán ebből konzolon van többféle is(Deluxe, God's Collectors, Gold Edition). PC-n szokás szerint nem olyan nagy a bőség ilyen téren.
    Utoljára szerkesztette: Zegi Norbi HUN, 2017.10.11. 18:48:31
  • FartingSquirrel
    #74
    És ez csak magyarországon van? Külföldi oldalakon nem találom. Még a Ubi blogon sem említik a Horus pack leírásánál. :/
  • AnuluWork #75
    Volt ebből PCn is, de elég gyorsan elment itthon előrendelésben. :)
  • Gary
    #76
    Erre gondoltok?
    Horus pack. Itt mintha még lenne! A CDGalaxisnál sincs jelezve, hogy elfogyott!
    Szerintem, magyar exclusive only! A legtöbb dobozos AC játékhoz adtak pólót. Nekem is van kb. 5! Különböző minőségűek. A Unity-hez kapott volt a legsilányabb...
  • Zegi Norbi HUN
    #77
    Igen, úgy tűnik csak nálunk :)

    AnuluWork #75 : mármint melyik kiadásra gondolsz? :) Csak mert PC-re nincs gyűjtői, ezért is írtam, hogy nincs nagy bőség az új résznél. Nyilván Deluxe és Gold megvehető és letölthető, de szerintem vicces hogy dobozosan nincsenek PC-re.

    Gary #76 : én sem látom feltüntetve sehol, hogy "előrendelésben elfogyott". Engem csak azért érdekel, mert kép alapján jól néz ki, meg a minta is rajta :D Remélem élőben is ilyen lesz.
    Utoljára szerkesztette: Zegi Norbi HUN, 2017.10.12. 09:01:04
  • MerlinW
    #78
    Nincs nagy választék?:)
  • Árnyvadász
    #79
    Nos én tegnap Uplay-en megvettem a Gold kiadását a játéknak. Mások hívták rá fel a figyelmem, hogy 100 ubi pontért cserébe 18 euróval olcsóbban tudnám megvenni, így egész baráti áron 72 euróért + 72 újabb ubi pontért egész jó vétel lett.
  • Zegi Norbi HUN
    #80
    Konzolon még szép, hogy ennyi van :) PC-re dobozosan csak a sima van, ha az itthoni Set és Horus kiadást nem számolom. De nyilván ebben nincsen semmi új.
    Utoljára szerkesztette: Zegi Norbi HUN, 2017.10.12. 14:43:32