6
  • sertrex
    #6
    Volt idő, amikor férfiak játszották a női szerepeket, természetesen nőnek öltözve. Mert ugye, akkoriban nők nem játszhattak. Nekem elég furcsa, hogy egyeseket ennyire zavarja a bőrszín, a nemi hovatartozás, stb... Az valahogy senkinek nem esik le, hogy ők elsősorban színészek, ráadásul nagyon jó színészek. Szar lehet így filmet nézni.
  • Andrevv
    #4
    setét? :)) valaki nagyon sötét volt az agyában mikor ezt a címet kitalálta :)
  • NEXUS6
    #3
    Miért kell mindenhova egy oda nem illő emberrel eljátszatni egy más karakterre írt szerepet??? Konkrétan ugye Hálivúd manapság üldözi a fehér alfahím karaktereket, homárokkal, nőkkel, de minimum kisebbségiekkel helyettesíti azokat. Nem jött le, hogy a Dark Tower nem egy poreszregény főhős szerszámára utaló címe, ahol mindekit megblackelnek?
    Aztán, amikor a múltkor fehér gyerek játszotta Michael Jacksont, akkor meg ment a perpatvar.

    Na ebből nekem most van elegem Minek kell mindenből politikai protest filmet csinálni!? Lesszit, a skótjuhászt mi/ki fogja eljátszani a köv feldolgozásban, egy csivava!?
    Utoljára szerkesztette: NEXUS6, 2017.05.05. 09:10:44
  • zetortraktor
    #2
    Pedig nem volt rossz a film. De szerintem az adaptáció szót keresed.
  • Dewri
    #1
    Újabb nézhetetlen feldolgozás. Nem is értem, King simán belement a castingba állítólag. Ahogy Ábel mondaná: DE MIÉÉÉRT????