9
  • cateran
    #9
    Mar megint egeted magad, hogy milyen hulye vagy? Mazochizmus? Elso mondat, de tenylegesen az elso mondat..."de visszatekintve kiderül, hogy az egész egy nagy marhaság?"
  • unstmon
    #8
    Tessék, ez nem feltételes módban van megírva, egyenesen a cikkből: Ócska tucatsztori elsőre, másodikra, de még huszadikra is a Bye Bye Man...
    Ámbár így utólag és feltételes módban, azt mondanám, hogy nem is érdemes veled szóba állni, mert...
    Amúgy, megnéztem a filmet és egy petákot nem ér az egész, úgy, ahogy van.
    Utoljára szerkesztette: unstmon, 2017.05.07. 13:35:03
  • Ender Wiggin #7
    "nagyon gyenge színészek és rémisztően gyenge vágás." Igen, ezek egy jó film ismérvei, amit jó nézni. Nyilván úgy kell nézni a filmet, hogy bár szar, azért ne írjunk egyértelmű kritikát.
  • zetortraktor
    #6
    A kifejezés, amit keresel, az a "feltételes mód". Nem "azt mondjuk", hanem "azt mondanánk". A végkövetkeztetés az, amit én idéztem.
  • Hoz_Hun
    #5
    "De ettől még jó volt nézni, szórakoztatóra sikerült és lekötötte az embert..."

    Kb annyira volt szórakoztató, mint sajtreszelővel recskázni.
  • unstmon
    #4
    Szerintem olvasd el még egyszer a cikket, mert a te általad említett mondat előtt ott van még egy olyan mondat is, hogyaszongya: "Mi is azt mondanánk rá utólag, hogy az ahogy van, a kukába való, így(,) felesleges filmet csinálni."
    Nem csak minden második mondatot kéne elolvasni...

    Utoljára szerkesztette: unstmon, 2017.05.02. 13:49:00
  • zetortraktor
    #3
    Nem írja, hogy szar volt. Azt írja, hogy "jó volt nézni, szórakoztatóra sikerült és lekötötte az embert". De azzal egyetértek, hogy itthon sokaknak gondot okoz a szövegértés.
    Utoljára szerkesztette: zetortraktor, 2017.05.01. 17:12:23
  • hungi
    #2
    szóval ha eltekintünk attól hogy szar volt akkor jó volt???!?!
    Gratulálok kritikához...
  • unstmon
    #1
    Szerintem, ilyen gyenge filmet nem moziban kéne bemutatni, hanem elég lenne dvd-n...